Leasing Alfa Romeo

LEASING ALFA ROMEO

Alfa Romeo włoska marka z siedzibą w Turynie, będąca producentem samochodów o charakterze sportowym. Założona w 1906 roku już od początków produkowała samochody o wyścigowym zacięciu, początkowo składane ręcznie, ekskluzywne pojazdy odnosiły zwycięstwa w licznych zawodach, po II wojnie światowej Alfa przestawia się na produkcję taśmową ale nie rezygnuje ze startu w wyścigach, ani ze sportowego charakteru swoich pojazdów. Do tego dochodzi przepiękna, ponadczasowa stylistyka np. modelu Giulietta i to wystarczy aby wpisać się na karty historii motoryzacji jako producent samochodów z duszą.

Po przejęciu przez Fiata w 1986 firma zaczyna się rozwijać i wypuszczać modele 156 i 147 które zdobywają liczne nagrody stają się kluczowymi modelami w ofercie Alfy Romeo. Współcześnie Alfa oferuje wiele modeli od małego MiTo, przez sportowe coupe 4C do przepięknego SUVa Stelvio. Znakomity design, ponadprzeciętne osiągi, nowoczesne

LEASING ALFA ROMEO 159

Elegancki następca bardzo udanego modeli 156 to Alfa Romeo 159. Agresywnie stylizowany sedan a później także kombi, jest znakomicie się prowadzącym samochodem z lekkim, sportowym zacięciem. Wnętrze zrobione ze smakiem jest wykonane z najlepszych materiałów, a wyposażenie jest ponadprzeciętnie bogate. Topowy silnik rozwija 260 KM i start do 100 km/h zajmuje mu 7 sekund. Leasing Alfa Romeo 159 z naszą firmą CLS jest równie szybki i łatwy w osiągnięciu. Doradzimy Państwu w każdym jego aspekcie.

 

leasing alfa romeo giulietta

LEASING ALFA ROMEO 4C

Niektórzy zaliczają 4C do segmentu G+ czyli klasy supersamochodów. Biorąc pod uwagę karoserię coupe z włókna węglowego i aluminium, silnik rozwijający 100 km/h w 4.5 sekundy i sportowe wentylowane tarcze hamulcowe, trudno się nie zgodzić z tą klasyfikacją. Stylistycznie spójny i posiadający włoski styl, jest po prostu bardzo ładnym samochodem. Jeżeli tylko Państwo zechcą sprawdzić wstępnie koszty leasingu Alfa Romeo 4C – firma CLS pomoże wstępnie je skalkulować, wystarczy się z nami skontaktować.

LEASING ALFA ROMEO BRERA

Brera zastąpiła w ofercie Alfa Romeo model GTV, w segmencie małych samochodów sportowych. Występuje ona w wersji Spider – czyli kabrioletu oraz coupe z olbrzymim , przeszklonym dachem. Jest to kwintesencja włoskiego wzornictwa motoryzacyjnego, a osiągami może rywalizować z każdym sportowym samochodem na rynku. Brera jeszcze długo się nie zestarzeje i pod względem stylistycznym jak i rozwiązań mechanicznych. Jest to najlepszy czas na leasing Alfa Romeo Brera z firmą CLS – najlepszymi doradcami leasingowymi.

LEASING ALFA ROMEO GIULIETTA

Giulietta to potwierdzenie tego, że nawet w obecnych czasach, gdy samochody są często podobne do konkurencji i nudne stylistycznie – można zrobić nietuzinkowy, ekstrawagancki pojazd z własnym charakterem. Samochód z grupy premium, jest wręcz przeznaczony dla osób chcących wyróżniać się w tłumie lub takich , których firma potrzebuje efektownego wizerunku. CLS stawia na jakość, więc Leasing Alfa Romeo Giulietta jest dostępny praktycznie od ręki i na dogodnych warunkach. Wszystko dla Państwa potrzeb.

LEASING ALFA ROMEO MITO

Najmniejszy nie zawsze znaczy najsłabszy. Alfa Romeo MiTo – osiągami i charakterem może zawstydzić niejeden większy samochód. Pojemne wnętrze jak na kompakt, design spójnie wiążący zewnętrzną stylistykę i ekskluzywne wnętrze, oraz znakomite silniki i wyposażenie, Alfa Romeo MiTo po prostu jest esencją włoskiej marki. Teraz samemu mogą Państwo wyliczyć koszty leasingu Alfa Romeo MiTo. Prosimy zajrzeć na stronę firmy CLS i skorzystać z kalkulatora aby obliczyć ratę leasingową. To proste.

Leasing Alfa Romeo to obecnie bardzo prosta sprawa, za sprawą firmy CLS jest on bardzo łatwy do wyliczenia i uzyskania, na najlepszych dostępnych na tynku warunkach. Nie ma tu znaczenia czy samochód będzie używany w firmie czy jako pojazd prywatny, czy jest z rynku pierwotnego, czy wtórnego. CLS pomoże Państwu podjąć decyzję leasingową i doradzić w każdym jego aspekcie, na każdym etapie. Proszę nas sprawdzić.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem leasingowym i szczegółową ofertą: leasing samochodów używanych, leasing dla osoby prywatnej, leasing samochodu osobowego, auto w leasing na firmę.