Doradcy finansowi Kraków

Firma CLS znana jest w całej Polsce, głównie dzięki konkurencyjnej ofercie leasingowej. Zaufanie, jakim darzą nas klienci, spowodowało, że postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych usług. W tym momencie, oferujemy również profesjonalne doradztwo kredytowe Kraków. Dlaczego warto postawić na współpracę z nami? Nasz doradca kredytowy Kraków nie tylko spotka się z Tobą osobiście, ale przygotuje także niezwykle atrakcyjną ofertę, która pochodzi ze sprawdzonych, wiodących w Polsce banków.

CLS TO NAJLEPIEJ ZORIENTOWANY W RYNKU DORADCA FINANSOWY KRAKÓW

Nasze doradztwo finansowe Kraków to najlepszy z możliwych wyborów. Skąd taka pewność? Przez wiele lat pracowaliśmy na dobre stosunki z bankami. Jesteśmy firmą godną zaufania, w związku z czym, po negocjacjach z bankami, udało nam się wypracować preferencyjne warunki kredytowe dla naszych klientów. Co to oznacza w praktyce? Korzystając z naszej oferty, prawdopodobnie, otrzymasz najlepszą ofertę, często dużo bardziej korzystną, niż zaoferuje Ci pracownik, bezpośrednio w oddziale danego banku. Jesteśmy dynamiczni i z uwagą przyglądamy się zmianom, które zachodzą w ekonomii. Nasi doradcy finansowi Kraków szybko na nie reagują, kolejnymi negocjacjami i korektą oferty. Wszystko po to, aby zadowolić naszych klientów.

DORADCA LEASINGOWY KRAKÓW PRZYGOTUJE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Firma CLS od zawsze zajmuje się leasingiem. W związku z tym, właśnie tej gałęzi dotyczy nasza podstawowa oferta. Doradca leasingowy Kraków zadba o to, aby dokonywany przez Ciebie zakup samochodu, maszyny, ciężarówki lub innego sprzętu był nie tylko atrakcyjny finansowo, ale i bezpieczny. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. W związku z tym doradca leasingowi Kraków przygotuje taką propozycję, która uwzględnia możliwości budżetowe. Z naszą pomocą można kupić zarówno samochody i sprzęty nowe, jak i używane.

Bezpłatna informacja finansowa tel: 519 635 357, 502 495 384

CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE – POMOŻE CI W TYM DORADCA UBEZPIECZENIOWY KRAKÓW

Na kwestię ubezpieczeń patrzymy na kilka sposobów. Po pierwsze, zdecydowaliśmy się o uzupełnienie naszej oferty o ten aspekt, ponieważ to znacznie ułatwia formalności wszystkim klientom. Podczas zawierania umowy leasingowej, potrzebne jest tego typu zabezpieczenie, nabywanej rzeczy. Po drugie, chcieliśmy, aby nasi klienci zyskali znacznie więcej. Z tego względu nasz doradca ubezpieczeniowy Kraków może zaoferować nie tylko ubezpieczenie AC, OC czy NNW, ale również zabezpieczenie majątku, firmy, polisy turystyczne albo pracownicze. W naszej bazie znajdują się propozycje, które pochodzą od najlepszych i uznanych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Tu również, nasi klienci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków wynegocjowanych przez CLS z naszymi partnerami biznesowymi.

CLS – SZYBKO I WYGODNIE

Aby poznać naszą ofertę lub podpisać umowę, nie musisz szukać naszej najbliższej siedziby. Jesteśmy mobilni i dbamy o komfort klientów. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, wyślesz formularz kontaktowy lub zostawisz nam swój numer telefonu – a to my do Ciebie zadzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach. Nasz doradca finansowy Kraków chętnie umówi się z Tobą na spotkanie w miejscu, które będzie Ci odpowiadało. Podczas rozmowy – nie obawiaj się pytać! Specjalista chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i wyjaśni wszelkie zawiłe kwestie. Zależy nam na tym, abyś każdą umowę podpisywał w 100% świadomie!

Biuro partnerskie

ul. Arcybiskupa Felińskiego 17A/23
31-236 Kraków
Tel: 519 635 357
Napisz e-mail

Biuro partnerskie

ul. Kazimierza Wielkiego 141 lok. 1
30-074 Kraków
Tel: 502 495 384
Napisz e-mail

Dział Wsparcia Sprzedaży Ubezpieczeń

ul. Podłęska 17A/38
30-865 Kraków
Tel: 665 800 827
Napisz e-mail

Oblicz ratę leasingu