Leasing Toyota

LEASING TOYOTA

Dziś Toyota kojarzy się przede wszystkim z producentem japońskich samochodów osobowych. Jednak nie zawsze tak było. Niewiele osób wie, ale koncern zaczynał od zupełnie innej branży. Firma ta ma ogromny związek z Sakichi Toyodą, który od najmłodszych lat interesował się mechaniką. W dorosłym życiu założył jednak przedsiębiorstwo związane z branżą tekstylną. Samodzielnie projektował maszyny tkackie, realizując w ten sposób swoją pasję. Po jego śmierci, biznes przejął jego syn Kiichiro, który również uwielbiał zagadnienia z zakresu mechaniki. Zdecydował, że firma zajmie się produkcją samochodów. Pierwszy samochód Toyoty powstał w 1935 roku. Od tamtej pory koncern nieustannie się rozwija, wprowadzając do swoich modeli coraz nowsze ciekawostki techniczne.

TOYOTA TWORZONA JEST Z PASJI

To właśnie Toyota zrewolucjonizowała rynek samochodowy, jako pierwsza włączając do masowej produkcji pojazd z napędem hybrydowym. Był to popularny Prius, który zyskał rzeszę fanów nie tylko w Azji i Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych. Inne koncerny zaczęły przyglądać się uważnie działalności Toyoty, powielając rozwiązania Japończyków w swoich modelach.

leasing toyota rav4

LEASING TOYOTA COROLLA

Toyota Corolla to flagowe auto japońskiego producenta. Jest niemalże legendarne. Przy niezwykle pociągającym wyglądzie, projektanci zachowują sporą przestrzeń wewnątrz kabiny pasażera. Układ jezdny zapewnia dużą zwrotność pojazdu, dzięki czemu auto prowadzi się lekko i przyjemnie. Model ten doczekał się aż 11 generacji. Dziś mogą Państwo kupić jedną z wersji, wykorzystując leasing Toyota Corolla, który oferuje firma CLS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotujemy specjalnie dla Państwa.

LEASING TOYOTA RAV4

Ten legendarny SUV japońskiego giganta oferuje szereg innowacji. Podstawową jest napęd hybrydowy, który sprzyja niskiej emisji spalin, co skutkuje również wieloma korzyściami dla portfela kierowcy. Model ten zapewnia również maksimum bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu pionierskiego systemu Toyota Safety Sense. Samochód jako pierwsza Toyota został wyposażony także w wirtualne luterko wsteczne. Leasing Toyota RAV4 dostępny jest w ramach usług firmy CLS. Zachęcamy do umówienia spotkania z naszym przedstawicielem, który przygotuje dla Państwa indywidualnie dopasowaną ofertę

LEASING TOYOTA PRIUS

Toyota Pirus to pierwszy pojazd o napędzie hybrydowym dopuszczony do masowej produkcji. Była to rewolucja w świecie motoryzacji. Na początku ze swoim silnikiem o mocy 40 KM stanowił raczej ciekawostkę. Dziś jest obiektem pożądania każdej osoby, która ceni sobie ekologiczny styl życia, połączony z wygodą, niezawodnością i elegancją. Wystarczy wspomnieć, że model ten w 2016 roku otrzymał nagrodę dla niezawodnego auta na amerykańskim rynku, przyznają przez organizację Consumer Reports. Leasing Toyoty Prius to decyzja warta rozważenia. We wszystkich formalnościach pomoże Państwu firma CLS.

LEASING TOYOTA YARIS

Model Yaris produkowany jest od 1999 roku. Samochód ten posiada rzeszę fanów na całym świecie. W tej chwili koncern proponuje trzecią generację pojazdu, która dostępna jest również w wersji hybrydowej. Wyposażona została ona w wolnossącą jednostkę napędową 1,5 l VVT – iE. To kolejny model, w którym zastosowano również pakiet Toyota Safety Sense. Projektanci zadbali o dynamiczną stylistykę, która nawiązuje do możliwości samochodu. Jesteśmy przekonani, że firma CLS oferuje najtańszy leasing Toyoty Yaris dostępny na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

LEASING TOYOTA AURIS

Toyota Auris to zdecydowanie jeden z najlepszych rodzinnych samochodów kompaktowych, dostępnych na rynku. Warto rozważyć leasing Toyoty Auris, ponieważ model ten charakteryzuje się wysoką niezawodnością, bezpieczeństwem, przy zwrotności, gwarantującej wygodę podczas prowadzenia pojazdu. Samochód dostępny jest w wersji z silnikiem benzynowym, diesla oraz hybrydowym. Projektanci zadbali o atrakcyjna linie nadwozia i przestronne wnętrze, w którym znajdzie się miejsce dla całej rodziny. Model ten sprawdzi się zarówno jako auto miejskie, służbowe jak i przeznaczone do weekendowych wycieczek z bliskimi.

LEASING TOYOTA AVENSIS

Toyota Avensis doczekała się trzech generacji swojego modelu. Ten przez ostatnie lata znacznie ewoluował. System Toyota Safety Sense pozwala na szybszą reakcję w razie zagrożenia kolizją. Model ten posiada szereg innowacji. Wśród nich znajdziemy, np. „Inteligentny Kluczyk”, kolorowy wyświetlacz TFT 4,2” czy system multimedialny Toyota Touch 2 z kamerą cofania. Jesteśmy przekonani, że leasing Toyoty Avensis będzie strzałem w dziesiątkę dla Państwa firmy. Chętnie omówimy szczegóły oferty podczas indywidualnego spotkania.

Leasing Toyota jeszcze nigdy nie był tak łatwy do osiągnięcia. Korzystając ze strony CLS.pl mogą Państwo sami wyliczyć sobie jego wstępne koszty. Nasz kalkulator pozwala na szybkie i sprawne ustalenie wysokości opłat, które trzeba będzie ponieść do miesiąc. Zapraszamy również do kontaktu z naszym przedstawicielem, który chętnie opowie o ofertach indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem leasingowym i szczegółową ofertą: leasing samochodów używanych, leasing dla osoby prywatnej, leasing samochodu osobowego, auto w leasing na firmę.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe