Doradcy finansowi Warszawa

CLS to firma z ogromnym doświadczeniem w branży. Poza oferowaniem leasingu na preferencyjnych warunkach, proponujemy również udzielenie pożyczki, a nawet pełne doradztwo kredytowe Warszawa. Nasi pracownicy chętnie spotkają się z Państwem i przygotują najlepsze oferty, dostępne na rynku.

DORADCA KREDYTOWY WARSZAWA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W CLS zatrudniamy zespół profesjonalistów, którzy świetnie orientują się w sytuacji na rynku. Dzięki temu potrafią doradzić każdemu zainteresowanemu najlepszą opcję kredytową tak, aby na interesie nie stracił i, aby jak najbardziej mu się opłacał. Doradca finansowy Warszawa przeprowadza rozmowę z klientem, aby ustalić jakiej kwoty potrzebuje i na jaki cel chce ją przeznaczyć. Na tym etapie przydają się również informacje na temat ewentualnych innych zobowiązań i wysokości zarobków. Dane te pozwalają na przygotowanie najlepszej propozycji, indywidualnie skrojonej pod potrzeby klienta. Nasz doradca kredytowy Warszawa tłumaczy również wszelkie zawiłości prawne, dzięki czemu klient jest świadomy każdego, podejmowanego przez niego kroku. To dla nas bardzo ważne, aby każda podjęta decyzja była podejmowana w 100% świadomie. Informujemy klienta o wszystkich „kruczkach”, treściach napisanych przez dany bank „drobnym druczkiem”, a co najważniejsze o ostatecznej, pełnej kwocie do spłaty, która ma tak naprawdę największe znaczenie dla budżetu domowego lub firmowego.

SPECJALIZACJA: DORADZTWO LEASINGOWE WARSZAWA

CLS oferuje wiele aspektów związanych z doradztwem finansowym. U podwalin naszej działalności leży leasing. W związku z tym, doradztwo leasingowe Warszawa znajduje się w naszej podstawowej ofercie. Nasz zespół profesjonalistów przygotowuje dla każdego z klientów indywidualnie dopasowaną ofertę, skrojoną na miarę jego potrzeb o możliwości. Propozycja ma być wygodna dla klienta pod względem finansowym. Nie chcemy, aby obciążała jego budżet i utrudniała życie na koniec miesiąca. Uważamy, że zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary, w związku z czym jeśli doradca uzna, że dany pojazd lub sprzęt jest zbyt drogi dla klienta, a miesięczne raty obciążą jego budżet w sposób niedopuszczalny, wspólnie znajdziemy inne rozwiązanie.

Bezpłatna informacja finansowa tel: 801 002 101

DORADCA UBEZPIECZENIOWY WARSZAWA – ABY OBSŁUGA BYŁA KOMPLETNA

W CLS znajduje się również doradca ubezpieczeniowy Warszawa. Jako firma chcemy kompleksowo obsługiwać naszych klientów, a ubezpieczenie sprzętów czy pojazdów, które nabywają to wręcz obowiązek wynikający z umowy. Z tego względu proponujemy im również oferty od najlepszych polskich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Z naszą pomocą można wykupić AC, OC czy NNW, ale to nie wszystko. Poszliśmy o krok dalej. Naszym klientom oferujemy również szereg ubezpieczeń majątkowych, firmowych i turystycznych.

DORADZTWO FINANSOWE WARSZAWA – KONKURENCYJNE WARUNKI

Na rynku działa wiele firm, które oferują doradztwo finansowe Warszawa. Czym wyróżnia się CLS? Poprzez naszą główną działalność, którą jest leasing, posiadamy dobre układy z bankami i firmami ubezpieczeniowymi. Wykonujemy za ich pośrednictwem mnóstwo transakcji. Z tego względu jesteśmy dla nich zaufanymi klientami. Skutkuje to przygotowaniem preferencyjnych warunków kredytowych lub ubezpieczeniowych dla naszych klientów. Przygotowujemy dla nich ofertę, której nie dostaną u żadnego innego doradcy finansowego Warszawa.