Leasing Fiat

LEASING FIAT

11 lipca 1899 roku w Turynie, założona zostaje firma o nazwie Fabbrica Italiana Automobili Torino, czyli Fiat. Korzenie i filozofia marki sięgają więc dwa wieki wstecz. Nie oznacza to bynajmniej, że Fiat jest marką przestarzałą czy zacofaną. Wręcz przeciwnie, współcześnie jest to wielka grupa przemysłowa skoncentrowana na branży motoryzacyjnej, która czerpie z doświadczeń i bogatego dziedzictwa wszystkich firm motoryzacyjnych, wchodzących w skład Fiat Chrysler Automobile, takich jak Ferrari, Masserati, Jeep, Dodge, Alfa Romeo, Iveco, Lancia czy Chrysler. To powoduje, że samochody Fiata są dobrym wyborem dla osób szukających nowoczesnego i kompaktowego samochodu klasy średniej, lub solidnego samochodu dostawczego, który dowiezie wszystko i wszędzie.

 

KUPNO FIATA NIGDY NIE BYŁO TAKIE ŁATWE

Włoski styl, nowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa wprowadzane w każdym modelu, sportowe zacięcie, kompaktowe rozmiary dostosowane do miejskich warunków oraz jedne z niższych cen na rynku powodują, że Fiat nadal jest jedną z ulubionych marek pojazdów Polaków. Jeżeli myślą Państwo o tej marce, firma CLS pomoże w zrealizowaniu tego celu. Leasing Fiat w naszym wykonaniu to szybkie i bezproblemowe załatwianie formalności kredytowych. Wystarczy, że zwrócą się Państwo do jednego z naszych oddziałów, skontaktują się przez telefon lub formularz na stronie internetowej, a sprawnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do skontaktowania się z nami jak najszybciej a pomożemy zdobyć Państwa firmie leasing na najlepszych warunkach.

LEASING FIAT TIPO

Uniwersalność to jego cecha. Tani i niezawodny, w segmencie C nie znajdziemy lepiej wyposażonego samochodu za tą cenę. Wyposażony w zmodernizowaną gamę silników jest naprawdę ciekawą propozycją dla osób, które nie chcą dużego auta, a jednocześnie chcą mieć funkcjonalny i nowoczesny samochód. Od 2016 w ofercie jest dostępne kombi, które dodatkowo pozwala nam cieszyć się większymi możliwościami transportowymi. Leasing Fiata Tipo w firmie CLS pomoże Państwu w szybki i sprawny sposób cieszyć się nowym Fiatem Tipo.

 

leasing fiat 500

LEASING FIAT DUCATO

Fiat Ducato, Peugeot Boxer czy Citroen Jumper to bliźniacze auta dostawcze stworzone we współpracy koncernów Fiat i PSA (Citroen i Peugeot). Umożliwiło to stworzenie najpopularniejszego samochodu dostawczego w Polsce w swojej klasie. Bezpieczny i ładowny a także ekonomiczny dzięki bogatej gamie silników Ducato jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy a dzięki leasingowi Fiata Ducato w CLS, także rozwiązaniem wygodnym. Oszczędzimy Państwa czas pomagając w załatwieniu wszelkich formalności. Zapraszamy do kontaktu.

LEASING FIAT 500

Wskrzeszenie legendy sprzed 50 lat udało się Fiatowi znakomicie. Jest to sztandarowy przykład znakomicie zrealizowanego retro-designu. Szybkie, malutkie miejskie auto z niebanalnym wyglądem, nowocześnie wyposażone, jest bardzo ciekawym wyborem dla Państwa firmy. W wersji usportowionej – Abarth może zawstydzić niejeden większy samochód swoimi osiągami. Leasing Fiata 500 proponowany przez CLS to doświadczenie i skuteczność oparta na współpracy z największymi bankami, wszystko po to aby zapłacili Państwo jak za korzystanie z nowego Fiata 500 już od jutra.

LEASING FIAT BRAVO

Jeden z najlepszych i bardziej udanych modeli Fiata na rynku to Fiat Bravo.  Jest to bardzo zgrabny samochód kompaktowy o rozsądnych kosztach eksploatacji. Niebanalna stylistyka idealnie wpasowuje się w miejski klimat, a wybór wersji silnikowych i wyposażenia pozwala dostosować samochód pod nasze oczekiwania. Leasing Fiat Bravo w firmie CLS pozwoli na wykorzystanie tego samochodu, jako idealnego kompaktu flotowego. Jeżeli Państwa firma potrzebuje oszczędnego i stylowego Fiata Bravo – chętnie pomożemy w uzyskaniu najdogodniejszych warunków finansowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

LEASING FIAT PANDA

Miejski, zgrabny i ekonomiczny kompakt segmentu A, jest jednym z bardziej ciekawych modeli Fiata na rynku. Fiat Panda oferowany jest dużej ilości wersji, City Cross, 4×4, czy też Hatchback spowodują, że można dobrać go pod swoje potrzeby. Niewielkie rozmiary, ale skutecznie wykorzystana przestrzeń wnętrza, robią z tego modelu idealne, miejskie i podmiejskie auto z zacięciem terenowym. Firma CLS przygotuje dla Państwa Leasing Fiata Panda na najlepszych warunkach na rynku. Warto skontaktować się z nami, a otrzymają Państwo więcej informacji. Odpowiemy na wszystkie pytania.

LEASING FIAT PUNTO

Nie tylko w Polsce, ale w całej Europie od wielu lat najpopularniejszym samochodem segmentu B jest Fiat Punto. Jego nowa wersja produkowana od 2012 roku to czwarta generacja bardzo udanej konstrukcji Fiata. Oszczędne i przyzwoicie wykonane, to znakomity wybór dla firm, które nie pokonują zawrotnych odległości samochodem a spory wybór silników pozwala dobrać odpowiedni model do zapotrzebowania swojej firmy. Leasing Fiata Punto to znakomity wybór dla każdej firmy, a firma CLS pomoże w uzyskaniu leasingu na warunkach najlepszych dla każdego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem leasingowym i szczegółową ofertą: leasing samochodów używanych, leasing dla osoby prywatnej, leasing samochodu osobowego, auto w leasing na firmę.