oferta dla klienta indywidualnego

eas_png_G1Nasza oferta skierowana dla klienta indywidualnego przeznaczona jest na zakup samochodu osobowego. Oferujemy możliwość skorzystania z leasingu lub z kredytu jako najlepszej formy finansowania inwestycji.  Poniżej zamieszczamy ofertę produktów jakie posiadamy w ofercie w ramach linii Easy Kredyt i Easy Leasing, a także oferty specjalne. Korzystając z naszych usług otrzymasz najlepiej dopasowaną ofertę pod Twoje konkretne potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas:
/+48/ 801 002 101
Napisz do nas Napisz do nas:
biuro@cls.pl

Produkty w ramach linii EASY LEASING

  To idealny produkt na sfinansowanie w formie leasingu zakupu nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych przeznaczony dla osób indywidualnych.

Produkty w ramach linii EASY KREDYT

Spring Auto Kredyt To najprostsza forma zakupu  samochodów zarówno nowych jak i używanych osobowych i dostawczych do lat 12. Dowiedz się więcej na Spring Auto Kredyt.
Premium Bis to finansowanie w formie kredytu zakupu tylko nowych samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla osób fizycznych.
Simple Kredyt to najprostsza forma finansowania w kredycie zakupu pojazdów osobowych i motocykli  (zarówno nowych jak i używanych), skuterów (tylko nowych),  dedykowana osobom fizycznym. Dowiedz się więcej  na Simple Kredyt.

Produkty w ramach linii EASY UBEZPIECZENIA

Sprawdź naszą ofertę na


W przypadku szczegółowych pytań związanych z ofertą

zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się w sprawie oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dobierzemy produkt spełniający Twoje potrzeby i możliwości.