Oblicz ratę kredytu/leasingu z pomocą kalkulatora

Wybierz przedmiot finansowania

 • Samochody osobowe

  Samochody
  osobowe

 • Samochody ciężarowe

  Samochody
  ciężarowe

 • Maszyny rolnicze

  Maszyny
  rolnicze

 • Maszyny budowlane

  Maszyny
  budowlane

 • Maszyny i urządzenia przemysłowe

  Maszyny i urządzenia przemysłowe

Wpisz wartość

Kalkulator kredytowy

Wpłata własna (w%) 0 %

Okres (miesiące): 6

Rata kredytu 1 909.94PLN

Kalkulator leasingowy

Wpłata własna (w%) 1

Okres (miesiące): 6

Wykup (w%) 19

Rata leasingu 407.45 PLN

Przyjęte założenia

Oferta skalkulowana dla fabrycznie nowego samochodu osobowego lub dostawczego do 3,5t DMC o stawce amortyzacji 20% bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia OC/AC.

Kredyt: Wpłata własna (w %) 0, Okres kredytowania 6, Rata 1 909.94 PLN

Leasing: Wpłata własna (w %) 0, Okres kredytowania 6, Wykup (w %) 0, Rata PLN

Proszę o przesłanie szacowanej oferty cenowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia. Deklaracja zgody

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Poszukiwania nowego samochodu do celów osobistych lub dla firmy nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Najpierw trzeba określić budżet. Później szukamy modelu, który nas interesuje, dobieramy wyposażenie. Następnie, jeśli nie dysponujemy gotówką, trzeba zdecydować kredyt w banku czy leasing? I jeszcze… ile to wszystko będzie kosztować? Aby poznać orientacyjne koszty związane z kredytem i leasingiem nie musisz wychodzić z domu! Możesz sprawdzić to, siedząc wygodnie w fotelu.

Firma CLS oferuje swój darmowy kalkulator leasingowy. To intuicyjne, proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci w kilku ruchach poznać orientacyjne koszty leasingu i kredytu, stosując kilka zmiennych. Powinno to ułatwić Ci decyzję na temat tego, czy chcesz zdecydować się na finansowanie zakupu samochodu kredytem czy może jednak wybierzesz leasing. Należy pamiętać, że uzyskane wartości mogą nieco różnić się od tych, oferowanych bezpośrednio w firmie leasingowej oraz w banku. Może mieć na to wpływ zdolność kredytowa, WIBOR, aktualne promocje, a nawet samochód, który wybierzesz.

Kalkulacja leasingu przy użyciu naszego narzędzie jest prosta. Na początek wybierz typ samochodu, który Cię interesuje. Może być to auto osobowe  (w tym dostawcze do 3,5t.), samochód ciężarowy, maszyna rolnicza, maszyna budowlana albo maszyna lub urządzenie przemysłowe. Kolejnym krokiem jest podanie wartości netto oraz brutto wybranego pojazdu. Następnie, przy pomocy suwaków, trzeba zadeklarować wysokość wkładu własnego, okres kredytowania i leasingowania, a także zadeklarować za jaką procentową wartość pojazdu będziesz ewentualnie chciał go wykupić po upływie umowy leasingowej. Po wyborze wszystkich opcji, nastąpi niezwłoczne obliczenie raty leasingu oraz kredytu. Należy pamiętać, że wyniki te nie zawierają kosztów ubezpieczenia AC/OC.

Gotowe wyniki można wydrukować. Mogą być pomocne podczas wizyty w firmie leasingowej lub w banku. Przedstawiona oferta cenowa ma jednak jedynie charakter informacyjny. Poszczególne wartości, w przygotowanej przez doradcę ofercie handlowej mogą się nieco różnić. Kalkulator rat leasingu, dostępny na naszej stronie internetowej ma jedynie pomóc w zapoznaniu się z orientacyjnymi kosztami propozycji, dostępnych na rynku.