Oblicz ratę kredytu/leasingu

Wybierz przedmiot finansowania

 • Samochody osobowe

  Samochody
  osobowe

 • Samochody ciężarowe

  Samochody
  ciężarowe

 • Maszyny rolnicze

  Maszyny
  rolnicze

 • Maszyny budowlane

  Maszyny
  budowlane

 • Maszyny i urządzenia przemysłowe

  Maszyny i urządzenia przemysłowe

 • Urządzenia medyczne

  Urządzenia
  medyczne

Wpisz wartość

Kalkulator kredytowy

Okres (miesiące):

Wpłata własna (w%) %

Rata kredytu:

Kalkulator leasingowy

Okres (miesiące):

Wpłata własna (w%) %

Wykup (w%) %

Rata leasingu:

Zamów ofertę

801 002 101

Kalkulator leasingu, kalkulator leasingowy

Poszukiwania nowego samochodu do celów osobistych lub dla firmy nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Najpierw trzeba określić budżet. Później szukamy modelu, który nas interesuje, dobieramy wyposażenie. Następnie, jeśli nie dysponujemy gotówką, trzeba zdecydować kredyt w banku czy leasing? I jeszcze… ile to wszystko będzie kosztować? Aby poznać orientacyjne koszty związane z kredytem i leasingiem nie musisz wychodzić z domu! Możesz sprawdzić to, siedząc wygodnie w fotelu.

Firma CLS oferuje swój darmowy kalkulator leasingowy. To intuicyjne, proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci w kilku ruchach poznać orientacyjne koszty leasingu i kredytu, stosując kilka zmiennych. Powinno to ułatwić Ci decyzję na temat tego, czy chcesz zdecydować się na finansowanie zakupu samochodu kredytem czy może jednak wybierzesz leasing. Należy pamiętać, że uzyskane wartości mogą nieco różnić się od tych, oferowanych bezpośrednio w firmie leasingowej oraz w banku. Może mieć na to wpływ zdolność kredytowa, WIBOR, aktualne promocje, a nawet samochód, który wybierzesz.

Kalkulacja leasingu przy użyciu naszego narzędzie jest prosta. Na początek wybierz typ samochodu, który Cię interesuje. Może być to auto osobowe  (w tym dostawcze do 3,5t.), samochód ciężarowy, maszyna rolnicza, maszyna budowlana albo maszyna lub urządzenie przemysłowe. Kolejnym krokiem jest podanie wartości netto oraz brutto wybranego pojazdu. Następnie, przy pomocy suwaków, trzeba zadeklarować wysokość wkładu własnego, okres kredytowania i leasingowania, a także zadeklarować za jaką procentową wartość pojazdu będziesz ewentualnie chciał go wykupić po upływie umowy leasingowej. Po wyborze wszystkich opcji, nastąpi niezwłoczne obliczenie raty leasingu oraz kredytu. Należy pamiętać, że wyniki te nie zawierają kosztów ubezpieczenia AC/OC.

Gotowe wyniki można wydrukować. Mogą być pomocne podczas wizyty w firmie leasingowej lub w banku. Przedstawiona oferta cenowa ma jednak jedynie charakter informacyjny. Poszczególne wartości, w przygotowanej przez doradcę ofercie handlowej mogą się nieco różnić. Kalkulator rat leasingu, dostępny na naszej stronie internetowej ma jedynie pomóc w zapoznaniu się z orientacyjnymi kosztami propozycji, dostępnych na rynku.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe