Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing przez wiele lat był popularnym rozwiązaniem przede wszystkim wśród firm. Coraz popularniejsze jednak staje się udzielanie leasingu dla klientów indywidualnych. Sprawdź czym jest ten leasing i jakie warunki trzeba spełnić, aby go otrzymać.

podatek-od-kupna-samochodu

Co to jest leasing?

Sprawdź definicję, koszyści, warunki leasingu samochodowego. Leasing to popularna alternatywa dla kredytu samochodowego, który możesz otrzymać na CLS.PL

Polish license plates - polskie tablice rejestracyjne

Rejestracja samochodu krok po kroku

Nie wiesz jak zarejestrować samochód? Tutaj wszystko o rejestrowaniu samochodów czyli procedury, dokumenty i zasady rejestrowania aut w Polsce. Teraz rejestracja samochodu stanie się banalnie prosta.

wypowiedzenie-ubezpieczenia-oc

Ubezpieczenie Auto-Casco

CASCO to dobrowolne ubezpieczenie majątkowe środków transportu. Celem tego ubezpieczenia jest rekompensata finansowych skutków szkody. Oferta poszczególnych towarzystw różni się wieloma czynnikami: ceną, zakresem, wyłączeniami odpowiedzialności, sposobem likwidacji szkody, a nawet okresem jaki mamy na zgłoszenie zdarzenia.

full leasing (2 rzędy)

Full leasing

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą leasingową Full Leasing. Jest to innowacyjny produkt przygotowany w oparciu o szczegółową analizę obecnych tendencji jakie panują na rynku i potrzeb Klientów.

Młody wiek leasingobiorcy - czy możliwy leasing?

Młody wiek leasingobiorcy – czy możliwy leasing?

Jedną z korzystnych form pozyskania finansowania dla młodego przedsiębiorcy jest leasing. Pozwala na zakup np. samochodu angażując niewielką kwotę środków na opłatę wstępną bez szczególnego obciążenia naszych finansów. Młody wiek przedsiębiorcy to wiek do 25 roku życia.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.