leasing dla klienta indywidualnego

Jakiej muzyki słuchamy za kierownicą?

Podczas podróży kierowca powinien skupić się przede wszystkim na jeździe. Czytanie książki lub oglądanie filmu byłoby nie tylko niewygodne, ale również niebezpieczne. Zupełnie inaczej jest w przypadku muzyki. Nie odciąga ona nadmiernie uwagi kierowcy, a tym samym nie przeszkadza mu w bezproblemowym prowadzeniu pojazdu. W trakcie podróży królują przede wszystkim utwory określonego typu. Czego najczęściej słuchamy za kołkiem?

leasing_samochodow_osobowych

Firmowy samochód osobowy z VAT marżą

Zgodnie z decyzją Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej z dnia 22.08.2019 r. nr 0114-KDIP1-3.4012.361.2019.1.JG istnieje możliwość skorzystania z procedury VAT marża, jeśli ma miejsce sprzedaż aut, które zostały zakupione na podstawie umowy sprzedaży i wprowadzone do ewidencji środków trwałych od osób fizycznych, które nie prowadzą swojej firmy i nie są podatnikami VAT, ewentualnie są podatnikami podatku od wartości dodanej.

pexels-photo-40120

MILION leasingobiorców coraz bliżej. Badanie GUS.

Według wyników najnowszych badań przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny, w Polsce w 2018 roku było blisko 853 tysięcy leasingobiorców. Liczba ta z pewnością robi wrażenie, lecz prawdziwie niezwykła jest dynamika wzrostu, ponieważ zaledwie dwa lata wcześniej z leasingu korzystało tylko 627 tys. firm.

61690208db751138f56b

Leasing auta dla Kowalskiego. Czym to się różni od kredytu?

Jeszcze do niedawna kupienie samochodu na leasing było zarezerwowane dla konsumentów posiadających firmy. Dziś jednak praktycznie każdy liczący się sprzedawca samochodów oferuje leasing konsumencki, czyli dla osoby nieposiadającej firmy. Czym się to jednak różni od zwykłego kredytu samochodowego?

11907529-volkswagen-id-900-556

Samochód elektryczny w leasingu nie dostanie dopłaty

Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup pojazdu elektronicznego, z czym wiążą się liczne korzyści, ale niestety w przypadku leasingowania takiego samochodu pojawiają się pewne utrudnienia. Zgodnie z ostatnią wersją projektu rozporządzenia ministra energii na próżno jest liczyć na uzyskanie satysfakcjonującej dopłaty do nowych aut elektrycznych branych w leasing. Spotkało się to oczywiście z dużym niezadowoleniem ze strony przedsiębiorców.

CLS GAP poprawka

Ubezpieczenie GAP, zaawansowana ochrona samochodu przed spadkiem wartości

Zdecydowanie inwestycja w samochód zazwyczaj jest bardzo kosztowna zwłaszcza w przypadku, gdy decydujemy się na zakup naprawdę drogiego pojazdu. Należy pamiętać, że w szczególności nowe auta bardzo szybko tracą na wartości. Zatem, czy możemy w jakiś sposób sprawić, aby ochronić nasz pojazd przed wspomnianym spadkiem wartości? Czy są jakieś rozwiązania w tym przypadku?

61690208db751138f56b

Najpopularniejsze modele I półrocza 2019

Pod koniec pierwsze półrocza 2018 roku liderem rejestracji przypadających na osoby prywatne była Toyota Yaris. Tymczasem na koniec czerwca obecnego roku wspomniany samochód znajduje się na drugim miejscem na podium.

5377655ca717ecabf3fb

Małe firmy – rosną inwestycje z leasingu, spadają z kredytu

Leasing z roku na rok zdobywa coraz większą popularność, dlatego też stał się bardzo poważną alternatywą dla zwykłych kredytów bankowych. Inwestycje z leasingu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród małych i średnich firm, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z kredytu bankowego.

auto_tunel_gory1500_creative_travel_projects_shutterstock

Autem po europie

Nawet co czwarty Polak podróżujący po Europie jeździ za granicę własnym samochodem. Do takiej wyprawy warto się jednak dobrze przygotować. W ten sposób uniknąć można wielu ewentualnych problemów, np. przy okazji kontroli lub kolizji.

leasing opel

Leasingodawca nie musi składać VAT-26

W przypadku gdy umowa leasingu ulega zakończeniu lub też, gdy samochód czeka na kolejnego użytkownika na parkingu, w wyniku przeprowadzenia wcześniej egzekucji komorniczej, finansujący, czyli leasingodawca nie musi składać w urzędzie skarbowym pisma dotyczącego wykorzystania pojazdu tylko w działalności, czyli VAT-26.

z13324981IE,Renault-Lagune-2-0-z-2012-r--oferowano-z-25-proc--

10 elementów, które ułatwią kupowanie samochodu

Kupowanie samochodu może być ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza dla kogoś, kto na co dzień nie interesuje się motoryzacją. Decydując się na taką inwestycję, warto wiedzieć kilka podstawowych informacji, które pozwolą na wybór odpowiedniego auta, które będzie spełniało wymagania kierowcy. Z poniższego artykułu można dowiedzieć się, na jakie cechy auta zwrócić uwagę przed jego kupnem.

549016f47163922b66eb

Top 30 modeli dla każdego.

W marcu bieżącego roku SUV Dacia Duster był nie tylko numer jeden na całym rynku nowych samochodów osobowych w Polsce, ale uplasował się również jako lider w rankingu topowych modeli przypadających na osoby prywatne.

10587250-wypadek-900-717

OC sprawcy sprawdzisz na stronie internetowej

1 października 2018 roku nastąpiła zmiana przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresie pojazdów zarejestrowanych w naszym kraju oraz ich kontroli. Obecnie kierowcy nie mają obowiązku posiadania przy sobie polisy OC oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu. Sprawdźmy zatem, co zrobić w przypadku niegroźnej kolizji, która nie wiąże się z koniecznością wezwania policji, jeżeli sprawca nie jest w stanie pokazać swojej polisy OC.

leasing renault

Rynek idzie do przodu

W pierwszej dekadzie stycznia zarejestrowanych zostało 14 101 samochodów osobowych, co stanowi o 5,86% więcej niż w analogicznym okresie w roku 2018. Jeszcze większy wzrost zanotowano w przpadku samochodów użytkowych do 3,5 tony. Było 1 665 rejestracji i jest to o 19,53% więcej w stosunku do zeszłego roku.

podatek-od-kupna-samochodu

Co to jest leasing?

Sprawdź definicję, koszyści, warunki leasingu samochodowego. Leasing to popularna alternatywa dla kredytu samochodowego, który możesz otrzymać na CLS.PL

Polish license plates - polskie tablice rejestracyjne

Rejestracja samochodu krok po kroku

Nie wiesz jak zarejestrować samochód? Tutaj wszystko o rejestrowaniu samochodów czyli procedury, dokumenty i zasady rejestrowania aut w Polsce. Teraz rejestracja samochodu stanie się banalnie prosta.

wypowiedzenie-ubezpieczenia-oc

Ubezpieczenie Auto-Casco

CASCO to dobrowolne ubezpieczenie majątkowe środków transportu. Celem tego ubezpieczenia jest rekompensata finansowych skutków szkody. Oferta poszczególnych towarzystw różni się wieloma czynnikami: ceną, zakresem, wyłączeniami odpowiedzialności, sposobem likwidacji szkody, a nawet okresem jaki mamy na zgłoszenie zdarzenia.

full leasing (2 rzędy)

Full leasing

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą leasingową Full Leasing. Jest to innowacyjny produkt przygotowany w oparciu o szczegółową analizę obecnych tendencji jakie panują na rynku i potrzeb Klientów.

Młody wiek leasingobiorcy - czy możliwy leasing?

Młody wiek leasingobiorcy – czy możliwy leasing?

Jedną z korzystnych form pozyskania finansowania dla młodego przedsiębiorcy jest leasing. Pozwala na zakup np. samochodu angażując niewielką kwotę środków na opłatę wstępną bez szczególnego obciążenia naszych finansów. Młody wiek przedsiębiorcy to wiek do 25 roku życia.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.