Szukaj

WSPÓŁPRACA Z CLS

Dowiedz się więcej o naszej firmie i sprawdź dlaczego współpraca z CLS się opłaca

OD 22 lat wspieramy firmy

Zrealizowaliśmy już ponad 40 tys. transakcji

Specjalizujemy się w usługach doradczych związanych z wyborem najlepszej metody finansowania różnych środków trwałych. Oferujemy konkretne rozwiązania mające na celu jak najlepszą optymalizację zakupu wybranego przez Klienta środka trwałego z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Organizujemy cały proces finansowania inwestycji począwszy od wyboru metody finansowania kończąc na takich działaniach jak dokonanie ubezpieczenia środka trwałego czy też rejestracja samochodu w urzędzie. Dostarczamy kompletne narzędzia mające na celu usprawnienie pracy dostawcy środków trwałych, tak by mógł on oferować gotowy i kompletny produkt z rozwiązaniami finansowymi.

Zostań PARTNEREM CLS

Otwórz z nami swoją własną multiagencję finansowo - ubezpieczeniową.

Sprzedawaj produkty finansowe i ubezpieczeniowe

Proste zasady

Niska bariera wejścia

Szybki rozwój

Szukamy osób otwartych na nowe rozwiązania, które nie boją się wyzwań i pragną rozwijać swoje umiejętności. Jeśli masz innowacyjne pomysły i chcesz je realizować, dołącz do naszego zespołu jako partner CLS. Jeżeli chcesz mieć swoją własną firmę, ale boisz się ją otwierać sam my Ci pomożemy. Jeżeli potrzebujesz doradcy biznesowego i czujesz się pewniej mając stabilnego partnera stojącego ramię w ramię z Tobą, nasza oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wsparcie i narzędzia potrzebne do założenia i prowadzenia własnej firmy w dynamicznej branży finansowo-ubezpieczeniowej. Wierzymy, że dzięki Twojej kreatywności i naszym zasobom wspólnie osiągniemy sukces. Nie czekaj, zrób pierwszy krok w kierunku spełnienia swoich zawodowych marzeń z CLS!

1. Rozpoznawalny brand

2. Jasne warunki współpracy

3. Zysk już po 3 miesiącach

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Zarabiaj z nami

Szybki Start

Maksymalnie krótkie wdrożenie. Przychody już w 1 miesiącu. Pomoc ze strony CLS na każdym etapie rozpoczęcia działalności. Sukcesywne wdrożenie i poznawanie wiedzy. Możemy wystartować już poznając najpowszechniejsze finansowanie np. samochodów.

Autorski system SOFA

Jeden system do obsługi finansowania, 
nie musisz poznawać wielu systemów bankowych i firm leasingowych – wszystko zrobisz w SOFA czyli firmowym CRM.
Pełny zestaw narzędzi i ofert, dzięki któremu będziesz mógł współpracować, zarządzać sprzedażą, angażować się i rozwijać swój biznes. Brak konieczności posługiwania się systemami sprzedażowymi zewnętrznych instytucji finansowych. Łatwość procesowania transakcji w wielu firmach.

Dedykowane Wsparcie

Otrzymujesz od nas wsparcie: merytoryczne, handlowe i w późniejszym etapie na każdym etapie transakcji. Rozwijamy i stale tworzymy narzędzia: wspierające sprzedaż u dostawców. Pomagamy przy pozyskiwaniu dostawców.

Własne Produkty

Oferujemy szeroką gamę produktów. Otrzymujesz dostęp do wszystkich produktów . Wszystkie produkty realizowane w współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi, dostępne tylko w sieci CLS,
Specjalne warunki finansowania, wyróżnione logotypem i nazwą handlową. Pełna obsługa bez udziału pracowników instytucji finansowych.

Dlaczego warto wybrać nas?

Nie tylko liczby definiują naszą firmę. Te mocne fundamenty to ludzie, którzy pracują z nami i tworzą zespół zgranych osób. To ludzie, którzy stoją koło siebie ramię w ramię, nawet jeżeli jest to ramię wirtualne, czy też tylko głos w słuchawce. Nasz zespół jest nie do pokonania co udowadniamy każdego miesiąca i roku.
To także mnóstwo pomysłów, energii, uśmiechu i dobrego słowa jakie sobie przekazujemy w trakcie tych biznesowych i mniej formalnych rozmów.

0
tys.
Zadowolonych Klientów
0
lata
Doświadczenia
Ponad
0
tys.
Przygotowanych ofert

ZNAJDŹ NAS NA:

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swoje dane kontaktowe,  a my odpowiemy na Twoje pytania

Dołącz do naszego zespołu

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz