Posiadamy pięć biur handlowych w największych miastach to jest w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Opolu i Bydgoszczy. Na pozostałym terenie działa około 100 partnerów biznesowych. Dokładne dane adresowe, telefoniczne i mailowe do naszych oddziałów i przedstawicieli można sprawdzić w zakładce kontakt.

Skorzystałem z usług firmy CLS, ponieważ planowałem zakup samochodu firmowego. Już od pierwszych chwil zostałem potraktowany kompleksowo, a sprawy formalne zostały załatwione szybko. Na bieżąco miałem kontakt z moim osobistym doradcą i mogłem w każdej chwili zapytać się o konkretną sprawę. Całość spraw związanych z finansowaniem była załatwiona szybko i sprawnie. Otrzymałem fachową obsługę w miłej atmosferze.

 


Chciałabym serdecznie podziękować firmie CLS za profesjonalne załatwienie spraw związanych z leasingiem maszyny potrzebnej do rozwoju prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa. Firma CLS to firma godna zaufania, która oferuje doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienie kosztów leasingu który brałem i przedstawiono mi najlepszą ofertę dopasowaną do moich możliwości i potrzeb.

 


Już drugi raz współpracowałem z firmą CLS (tym razem w sprawie kredytu samochodowego). Po raz drugi byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymałem sprawną i kompetentną obsługę z doradcą. Wszystkie niezbędne formalności zostały załatwione przez doradcę. Ja jedynie złożyłem jeden podpis w banku, by podpisać umowę.  Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz .

 

Współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa finansowego. Naszym celem jest efektywna współpraca dająca korzyści obu stronom. Wiemy jak wiele czasu i pracy wkładają nasi partnerzy w pozyskanie Klientów. Dlatego też dostarczamy im kompletne narzędzia mające na celu usprawnienie pracy. Jesteśmy z partnerami na każdym etapie przyznania finansowania dla Klienta.

Jesteśmy jednym z największych niezależnych doradców finansowych na rynku. Od ponad 13 lat zdobywamy doświadczenie i pomagamy Klientom dobrać optymalny sposób finansowania zakupu potrzebnego im w działalności środa trwałego. Rozwijamy naszą sieć sprzedaży, podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, rozszerzamy naszą ofertę. Co najważniejsze codziennie rozwijamy się by móc oferować coraz to lepsze rozwiązania.

  • 15 lat działalności
  • 5 biur handlowych
  • 28 tys zadowolonych klientów
  • ponad 100 miejsc z naszą ofertą
  • 12 specjalistów w siedzibie firmy
  • 8 branży w których się specjalizujemy

Portal Budowa.org to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży budowlanej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Portal branżowy Rachunkowosc.org jest serwisem internetowym zbudowanym z myślą o określonym odbiorcy, który uznaje się za skuteczny kanał promocyjny firmy działającej w określonej branży. Jest on najnowocześniejszą formą dotarcia do klienta zainteresowanego konkretnym produktem, usługą lub marką.

Portal Ksiegowosc.org jest bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży księgowej. W portalu można odnaleźć biura rachunkowe, kancelarie podatkowe, biegłych rewidentów, firmy windykacyjne i doradcze.

Serwis monitorurzedowy.pl zbudowany został z myślą o użytkownikach poszukujących pełnej informacji o polskich urzędach. Zainteresowani tą tematyką znajdą tu informacje teleadresowe, mapy lokalizacyjne, linki do stron internetowych poszczególnych jednostek, a także ogłoszenia i bieżące informacje.

Czasopismo „Flota” to jeden z najstarszych magazynów poświęconych branży flotowej w Polsce. O wartości tytułu stanowią publikacje bieżących raportów, case studies, testy prasowe najnowszych modeli, ale przede wszystkim – specjalistyczne materiały dziennikarzy. Magazyn organizuje też wydarzenia, których celem jest edukowanie i integrowanie branży flotowej, takie jak: Ekspert Flotowy, którego w tym roku odbywa się VI edycja, Plebiscyt Fleet Awards, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów (za nami już XVI edycji), Kobieca Flota, a także Flota Dostawcza oraz Laboratorium Fleet Managera.