LEASING DLA OSÓB FIZYCZNYCH – SPOSÓB NA KORZYSTNY ZAKUP SAMOCHODU

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez samochodu. Umożliwia on szybkie przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Nie musimy martwić się o ciężkie torby z zakupami oraz o czas stracony na podróży autobusem lub pieszo. Gdy zdecydujemy się na zakup samochodu, pojawia się pewien problem – pociąga on za sobą spore nakłady finansowe. Z pomocą przychodzi leasing dla osoby fizycznej.

NIE TYLKO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – LEASING DLA OSOBY FIZYCZNEJ

Wiele osób nadal kojarzy leasing z ofertą, skierowana głównie do firm. To właśnie ci klienci najwięcej zyskują na takim zakupie. Mogą ograniczyć wydatki, odliczyć koszty uzyskania przychodu. Okazuje się jednak, że leasing samochodu dla osoby fizycznej również może być atrakcyjny. Co prawda, prywatny klient nie może liczyć na żadne ulgi z tytułu zakupionego pojazdu, ale w ogólnym rozrachunku to rozwiązanie zdecydowanie się opłaca. Decydując się na leasing osoba fizyczna co miesiąc płaci raty za użytkowanie samochodu. W wielu przypadkach są one niższe, niż koszty generowane przez kredyty bankowe. Oferty jednak zmieniają się dynamicznie, dopasowując się na rynku. Warto więc z uwagą prześledzić wszystkie dostępne propozycje. Co ważne, zyskuje również gwarancje na zakupiony samochód oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia czy przeprowadzania ewentualnych napraw pojazdu oraz przeglądów.

Porównaj teraz ofertę kredytu/leasingu.

LEASING SAMOCHODU DLA OSÓB FIZYCZNYCH, KTÓRE LUBIĄ NOWE MODELE

Jedną z podstawowych zalet oferty jaką jest leasing samochodów dla osób fizycznych jest fakt, że (w zależności od umowy) możemy co kilka lat zmieniać auto na nowszy model. Jeśli należymy do osób, które nie przywiązują się do pojazdów, a lubimy nowe samochody, aby czerpać nieustanną przyjemność z jazdy, możemy skorzystać z opcji oferowanych przez leasingodawców. Jeśli pozostawimy auto w ich rękach, to oni pokierują jego dalszymi losami. My natomiast będziemy mogli wybrać zupełnie nowy środek transportu.

W ofercie CLS przygotowaliśmy specjalny produkt we współpracy z PKO Leasing:

  • Elastyczna opłata wstępna od 0% do 30%
  • Długi okres spłaty do 60 miesięcy – elastyczna rata
  • Oferta dla osób od 21 lat do 70 lat
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych usług:
    • Ubezpieczenie
    • Opony
    • Karty paliwowe

Sprawdź teraz swoją ratę.

A MOŻE SAMOCHÓD Z DRUGIEJ RĘKI?

Wielu leasingodawców oferuje również leasing na samochód używany dla osoby fizycznej. To świetna opcja dla osób, które nie potrzebują komfortu związanego z poruszaniem się zupełnie nowym autem. Pozwala również na wprowadzenie sporych oszczędności do budżetu domowego. Decydując się na leasing auta osoba fizyczna powinna znaleźć pojazd, który będzie względnie młody (o konkretnym wieku decydują poszczególni leasingodawcy). W przypadku CLS to samochód, który ma mniej, niż 10 lat. Co istotne, żadna firma leasingowa nie wesprze zakupu pojazdu, który jest w kiepskim stanie technicznym. Klient może więc być pewien, że otrzymuje sprawne auto, które nie wymaga większych nakładów finansowych.

CZY LEASING AUTA DLA OSOBY FIZYCZNEJ TO DUŻO FORMALNOŚCI?

Bynajmniej! Jeśli chodzi o leasing samochodu osoba fizyczna musi przedstawić kilka dokumentów. To przede wszystkim ksero swojego dowodu osobistego. Jeśli posiadamy wspólnotę majątkową, będziemy musieli przygotować również dokument małżonka. Poza tym firma leasingowa poprosi nas o informację o dochodach z ostatnich 6 miesięcy. Wszelkimi dodatkowymi formalnościami zajmie się już konkretny agent. To on odbierze samochód od dilera i zarejestruje go we właściwym urzędzie.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego – odpowiemy na Twoje pytania.