LEASING DLA OSÓB FIZYCZNYCH – SPOSÓB NA KORZYSTNY ZAKUP SAMOCHODU

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez samochodu. Umożliwia on szybkie przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Nie musimy martwić się o ciężkie torby z zakupami oraz o czas stracony na podróży autobusem lub pieszo. Gdy zdecydujemy się na zakup samochodu, pojawia się pewien problem – pociąga on za sobą spore nakłady finansowe. Z pomocą przychodzi leasing dla osoby fizycznej.

NIE TYLKO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – LEASING DLA OSOBY FIZYCZNEJ

Wiele osób nadal kojarzy leasing z ofertą, skierowana głównie do firm. To właśnie ci klienci najwięcej zyskują na takim zakupie. Mogą ograniczyć wydatki, odliczyć koszty uzyskania przychodu. Okazuje się jednak, że leasing samochodu dla osoby fizycznej również może być atrakcyjny. Co prawda, prywatny klient nie może liczyć na żadne ulgi z tytułu zakupionego pojazdu, ale w ogólnym rozrachunku to rozwiązanie zdecydowanie się opłaca. Decydując się na leasing osoba fizyczna co miesiąc płaci raty za użytkowanie samochodu. W wielu przypadkach są one niższe, niż koszty generowane przez kredyty bankowe. Oferty jednak zmieniają się dynamicznie, dopasowując się na rynku. Warto więc z uwagą prześledzić wszystkie dostępne propozycje. Co ważne, zyskuje również gwarancje na zakupiony samochód oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia czy przeprowadzania ewentualnych napraw pojazdu oraz przeglądów.

Porównaj teraz ofertę kredytu/leasingu.

LEASING SAMOCHODU DLA OSÓB FIZYCZNYCH, KTÓRE LUBIĄ NOWE MODELE

Jedną z podstawowych zalet oferty jaką jest leasing samochodów dla osób fizycznych jest fakt, że (w zależności od umowy) możemy co kilka lat zmieniać auto na nowszy model. Jeśli należymy do osób, które nie przywiązują się do pojazdów, a lubimy nowe samochody, aby czerpać nieustanną przyjemność z jazdy, możemy skorzystać z opcji oferowanych przez leasingodawców. Jeśli pozostawimy auto w ich rękach, to oni pokierują jego dalszymi losami. My natomiast będziemy mogli wybrać zupełnie nowy środek transportu.

W ofercie CLS przygotowaliśmy specjalny produkt we współpracy z PKO Leasing:

  • Elastyczna opłata wstępna od 0% do 30%
  • Długi okres spłaty do 60 miesięcy – elastyczna rata
  • Oferta dla osób od 21 lat do 70 lat
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych usług:
    • Ubezpieczenie
    • Opony
    • Karty paliwowe

Sprawdź teraz swoją ratę.

A MOŻE SAMOCHÓD Z DRUGIEJ RĘKI?

Wielu leasingodawców oferuje również leasing na samochód używany dla osoby fizycznej. To świetna opcja dla osób, które nie potrzebują komfortu związanego z poruszaniem się zupełnie nowym autem. Pozwala również na wprowadzenie sporych oszczędności do budżetu domowego. Decydując się na leasing auta osoba fizyczna powinna znaleźć pojazd, który będzie względnie młody (o konkretnym wieku decydują poszczególni leasingodawcy). W przypadku CLS to samochód, który ma mniej, niż 10 lat. Co istotne, żadna firma leasingowa nie wesprze zakupu pojazdu, który jest w kiepskim stanie technicznym. Klient może więc być pewien, że otrzymuje sprawne auto, które nie wymaga większych nakładów finansowych.

CZY LEASING AUTA DLA OSOBY FIZYCZNEJ TO DUŻO FORMALNOŚCI?

Bynajmniej! Jeśli chodzi o leasing samochodu osoba fizyczna musi przedstawić kilka dokumentów. To przede wszystkim ksero swojego dowodu osobistego. Jeśli posiadamy wspólnotę majątkową, będziemy musieli przygotować również dokument małżonka. Poza tym firma leasingowa poprosi nas o informację o dochodach z ostatnich 6 miesięcy. Wszelkimi dodatkowymi formalnościami zajmie się już konkretny agent. To on odbierze samochód od dilera i zarejestruje go we właściwym urzędzie.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego – odpowiemy na Twoje pytania.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe