Oblicz ratę kredytu/leasingu:

Partner finansowy
dowiedz się więcej

LEASING

Leasingu dopasowany do możliwości i charakteru Twojego biznesu. Dzięki wieloletniej współpracy z zaufanymi bankami możemy zaoferować dogodne warunki leasingowe.

Sprawdź ofertę

KREDYT

Potrzebujesz kredytu dla swojego biznesu? Oferujemy produkty dla osób fizycznych i przedsiębiorców dla wielu branż - sprawdź najlepszą dostępną opcję i rozwijaj swoją firmę.

Sprawdź ofertę

UBEZPIECZENIA

Doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie pozwoli dobrać najlepszą ofertę z zakresu ubezpieczeń. Otrzymasz niezbędną pomoc w nagłych przypadkach.

Sprawdź ofertę

Nowa Era Sprzedaży

Nowa Era Sprzedaży to nowe systemowe podejscie firmy CLS do Klienta. Koncentruje się przede wszystkim na zaspakajaniu na bieżąco potrzeb Klienta, które zmieniają się w zależności od czasu i kontekstu, utrzymując jednocześnie na wysokim poziomie jego lojalność wobec firmy. Podejście to zakłada, iz firma CLS jest żywym organizmem biznesowym, które pozwala nawiązać z Klientem kontakt, zbudować i podtrzymać więź na zasadach partnerskich.

Oferta

Przygotowana we współpracy z wiodacymi partnerami finansowymi. Prezentuje najkorzystniejsze oferty finansowania róznych srodków trwałych, które jako CLS oferujemy na zasadach wyłacznosci, gwarantujac jednoczesnie pełna obsługe całego procesu finansowania.

Sposób działania

Prezentujemy Klientowi wszystkie dostępne możliwości finansowania (leasing, kredyt, pożyczka) i przedstawiamy oferty dopasowane do jego potrzeb przygotowane we współpracy z liderami specjalizującymi się w finansowaniu danej branży.

Klient

Najważniejszy dla nas jest Klient i jego potrzeby. Dlatego prezentujemy mu dostępne oferty finansowania - by miał pełny obraz tego co oferuje rynek, prowadzimy jednoczesne negocjacje z wieloma instytucjami, i doradzamy na każdym etapie rozmów.

Otwartość na rynek

Zawsze szukamy najefektywniejszych form finansowania dostępnych na rynku. Nie zamykamy się na oferowane produkty tu i teraz. Myślimy perspektywicznie i przyszłościowo. Dążymy do tego by być liderem i móc oferować najnowocześniejsze narzędzia finansowe.

Opinie Naszych klientów

Polecam firmę CLS. Zawsze profesjonalna obsługa, oraz możliwość porównania ofert kilku firm leasingowych

Profesjonalne podejście do Klienta, sprawny zespół fachowców. Polecam

Zawsze profesjonalna obsługa. Możliwość porównania ofert kilku firm leasingowych.

Szeroki wybór produktów finansowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam również kalkulator, można przeliczyć ile będzie wynosić rata.