Zadzwoń

Oferta dla transportu

Najkorzystniejszy leasing aut dostawczych w Polsce

Wielu przedsiębiorców, którzy decydują się na założenie lub rozwijanie własnej firmy, często musi myśleć o sposobie transportu lub dostawy. Warto jest postawić na dobre auto dostawcze, które będzie służyło nam przez wiele lat, bez usterek i generowania dodatkowych kosztów. To najczęściej jednak spory wydatek, szczególnie jeśli mówimy o zakupie nowego samochodu. Rozwiązaniem tego problemu może być leasing samochodów dostawczych.

Leasing aut dostawczych jest rozwiązaniem obecnie bardzo popularnym. Zazwyczaj jednak jest kojarzony przede wszystkim z zakupem samochodów osobowych. Przemyślana oferta takich firm, jak CLS to również leasing na auto dostawcze, które będzie spełniało wszystkie wymagania i oczekiwania przedsiębiorcy. Co ciekawe nawet młoda firma może wziąć auto dostawcze w leasing. Opcja ta jest bardzo korzystna i nie wymaga zgromadzenia całego kapitału, a płatność rozłożona jest na dogodne raty. Formuła ma jednak znacznie więcej zalet.

Leasing na samochód dostawczy

Leasing aut dostawczych, podobnie jak i tych osobowych jest znacznie lepszym rozwiązaniem od tradycyjnego kredytu. Auto dostawcze w leasing może wziąć niemal każdy przedsiębiorca, nawet ten, który dopiero rozpoczął prowadzenie własnej działalności – oferta CLS pozwala skorzystać z oferty już pierwszego dnia działalności. Co prawda właścicielem pojazdu jest firma leasingowa, a my go jedynie wynajmujemy. Płacimy również miesięczne raty za korzystanie z pojazdu. Istotne jest jednak to, że leasing samochodu dostawczego nie obciąży naszej zdolności kredytowej, a umowa na samochody dostawcze w leasing podpisywana jest na czas określony w naszej ofercie rozłożysz spłatę aż na 60 miesięcy. W razie potrzeby, bank przed udzieleniem ewentualnego kredytu na inny, wybrany cel nie będzie brał pod uwagę tego zobowiązania przy ocenie naszych możliwości finansowych.

Nie martw się sprzedażą – leasing aut dostawczych pozwoli Ci spać spokojnie

Po spłaceniu wszystkich rat leasingu, przedsiębiorca staje przed wyborem. Możemy za wręcz symboliczną opłatę kupić samochód, który spłacaliśmy, u nas o kwocie wykupu decydujesz sam.Możemy również zostawić go firmie leasingowej i zainteresować się nowym modelem, decydując się na wzięcie kolejnego samochodu dostawczego w leasing. W tym przypadku nie będziemy musieli martwić się sprzedażą samochodu. Tym zajmie się właściciel pojazdu, czyli firma, z którą mieliśmy umowę. CLS współpracuje z największymi firmami leasingowymi od 17 lat dzięki czemu mamy przygotowane specjalne produkty, które dostępne są tylko u nas. Tę drugą opcję wybiera wielu przedsiębiorców, którzy w ten sposób dbają o nowoczesną, wydajną flotę.

Zadzwoń teraz

Samochody dostawcze leasing – nowe czy używane?

Auta dostawcze leasing  możemy kupić zarówno nowe, jak i używane. To ukłon firmy CLS w kierunku młodych przedsiębiorców, którzy są tak naprawdę dopiero na dorobku i nie uśmiecha im się zakup drogiego, nowego pojazdu. Przedsiębiorcy bez względu na doświadczenie – wystarczy, że prowadzisz działalność 1 dzień – mogą zdecydować się na leasing samochodów dostawczych używanych. Jeśli wybrany model będzie w dobrej kondycji, a na liczniku nie zobaczymy zbyt wielu przejechanych kilometrów, firma leasingowa może przychylnie spojrzeć na naszą propozycję. Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że samochód taki może wymagać większego wkładu finansowego. Pojazdy używane częściej się psują, niż te nowe.

Nasza oferta pozwala zakupić używany samochód i rozłożyć spłatę na korzystne raty, należy pamiętać, że wiek samochodu i okres leasingu nie może przekroczyć 8 lat. Wartość samochodu zarówno nowego jak i używanego może wynieść aż do 500 000 zł.

Przelicz swoją ratę i zobacz jak niską ratę możesz uzyskać.

Leasing samochodów dostawczych dla nowych firm

Jeśli zdecydujemy się na leasing auta dostawczego, nie musimy być wytrawnymi biznesmenami, prowadzącymi działalność od wielu lat. Teraz leasing samochodów ciężarowych dla nowych firm jest dostępny niemal od ręki – wystarczy, że przedstawisz nam dokument tożsamości i NIP firmy. Nie musimy również zatrudniać setek czy tysięcy osób. Tego typu wsparcie może otrzymać nawet niewielka, jednoosobowa działalność. To świetna oferta, która pozwala na rozwój firmy, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków. Łatwiej jest wydawać co miesiąc mniejsze kwoty, niż jednorazowo zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Należy pamiętać również o tym, że doradca zajmuje się wszystkimi formalnościami – nasi doradcy są w całej Polsce i chętnie odpowiedzą na pytania. Nie będziemy musieli jechać po auto do dilera. Zrobi to za nas firma, oferująca leasing. Jej pracownik załatwi również wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdu, w urzędzie komunikacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani nowoczesną formą leasingu na niezwykle przystępnych warunkach, zachęcamy do zapoznania się z firmą CLS. Dopasujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb, możliwości i oczekiwań. Mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy produktów, które firma CLS przygotowała we współpracy z największymi firmami leasingowymi.

Zapytaj teraz

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz