oferta dla transportu

trans_1

Zakładając lub rozwijając swoją firmę, często musimy myśleć o transporcie lub dostawie. Dobre auto dostawcze, które będzie służyło nam przez wiele lat, bez usterek to spore koszty, szczególnie jeśli mówimy o zakupie nowego samochodu. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup pojazdu w leasingu.

Leasing jest rozwiązaniem, które umożliwia zakup na dogodnych warunkach nie tylko samochodów osobowych. Oferta ta skierowana jest również do firm, które chcą wziąć auto dostawcze w leasing. Opcja ta nie wymaga zgromadzenia całego kapitału, a płatność rozłożona jest na dogodne raty. Formuła ma jednak znacznie więcej zalet.

Leasing na samochód dostawczy

Leasing aut dostawczych, podobnie jak i tych osobowych jest znacznie lepszym rozwiązaniem od tradycyjnego kredytu. Co prawda właścicielem pojazdu jest firma leasingowa, a my go jedynie wynajmujemy. Płacimy również miesięczne raty za korzystanie z pojazdu. Istotne jest jednak to, że leasing samochodu dostawczego nie obciąży naszej zdolności kredytowej. W razie potrzeby, bank przed udzieleniem ewentualnego kredytu nie będzie brał pod uwagę tego zobowiązania przy ocenie naszych możliwości finansowych.

Nie martw się sprzedażą

Po spłaceniu rat leasingu, przedsiębiorca staje przed wyborem. Możemy za wręcz symboliczną opłatę kupić samochód, który spłacaliśmy. Możemy również zostawić go firmie leasingowej i zainteresować się nowym modelem. W tym przypadku nie będziemy musieli martwić się sprzedażą samochodu. Tym zajmie się właściciel pojazdu, czyli firma, z którą mieliśmy umowę. Tę drugą opcję wybiera wielu przedsiębiorców, którzy w ten sposób dbają o nowoczesną, wydajną flotę.

Nowy czy używany?

W tej chwili wiele firm umożliwia zakup nie tylko nowych pojazdów. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się również na leasing samochodów dostawczych używanych. Jeśli wybrany model będzie w dobrej kondycji, a na liczniku nie zobaczymy zbyt wielu przejechanych kilometrów, firma leasingowa może przychylnie spojrzeć na naszą propozycję. Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że samochód taki może wymagać większego wkładu finansowego. Pojazdy używane częściej się psują, niż te nowe.

Leasing samochodów dostawczych dla nowych firm

Aby dostać leasing nie musimy być wytrawnymi biznesmenami, prowadzącymi działalność od wielu lat. Teraz leasing samochodów ciężarowych dla nowych firm jest dostępny niemal od ręki. Nie musimy również zatrudniać setek czy tysięcy osób. Tego typu wsparcie może otrzymać nawet niewielka, jednoosobowa działalność. To świetna oferta, która pozwala na rozwój firmy, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków. Łatwiej jest wydawać co miesiąc mniejsze kwoty, niż jednorazowo zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Należy pamiętać również o tym, że doradca zajmuje się wszystkimi formalnościami. Nie będziemy musieli jechać po auto do dilera. Zrobi to za nas firma, oferująca leasing. Jej pracownik załatwi również wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdu, w urzędzie komunikacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani nowoczesną formą leasingu na niezwykle przystępnych warunkach, zachęcamy do zapoznania się z firmą CLS. Dopasujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas:
/+48/ 801 002 101
Napisz do nas Napisz do nas:
biuro@cls.pl

Produkty w ramach linii TRANS LEASING


MilleAuto to finansowanie w formie leasingu od autoryzowanych dostawców nowych i używanych samochodów dostawczych. Oferta przeznaczona jest dla firm prowadzących działalność gospodarczą już od 1 dnia działalności bez względu na formę prawną. Dowiedz się więcej na MilleAuto

 

  Full leasing to innowacyjny na rynku produkt finansowy w którym spłaca się tylko tą część pojazdu, która dotyczy okresu kiedy go używa. Po umówionym okresie samochód może być zwrócony leasingodawcy. Produkt zawiera w sobie opcje serwisowe samochodu gdzie w koszt miesięcznej opłaty  wliczone są przeglądy i naprawy samochodu według wybranej opcji. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie w pełnym zakresie samochodu z bardzo niską opłatą miesięczną. Dowiedz się więcej na Full leasing

 

  To finansowanie w formie leasingu operacyjnego nowych samochodów dostawczych przeznaczony dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą bez względu na formę prawną i ceniących sobie w sposób szczególny bezpieczeństwo przebiegu  leasingu w całym okresie umowy.

 

  To idealny produkt na sfinansowanie w formie leasingu zakupu nowych i używanych samochodów dostawczych i specjalnych (taxi, pomoc drogowa) przeznaczony dla firm działających już od 1 dnia i bez względu na formę gospodarczą.

 

  Rodzaj finansowania w formie leasingu zakupu pojazdów ciężarowych i pozostałych środków transportu ciężkiego powyżej 3,5 t. dedykowany podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą bez względu na formę prawną.

 


Produkty w ramach linii TRANS KREDYT

Simple Pożyczka – procedura uproszczona na pojazdy ciężarowe max wiek 13 lat, bez dodatkowego ubezpieczenia kredytobiorcy. Dowiedz się więcej na Simple Pożyczka

 

Spring Auto Kredyt to najprostsza forma zakupu  samochodów zarówno nowych jak i używanych dostawczych i ciężarowych dedykowana przedsiębiorcom bez względu na formę prowadzonej działalności. Dowiedz się więcej na Spring Auto Kredyt.
Premium Bis to finansowanie w formie kredytu zakupu tylko nowych samochodów dostawczych i ciężarowych przeznaczonych dla przedsiębiorców. Dowiedz się więcej na Premium Bis

Produkty w ramach UBEZPIECZEŃ

Sprawdź naszą ofertę na


W przypadku szczegółowych pytań związanych z ofertą

zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się w sprawie oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dobierzemy produkt spełniający Twoje potrzeby i możliwości.