oferta dla wolnych zawodów

Teraz leasing dostępny jest dla każdej osoby, która prowadzi działalność gospodarczą. Firma CLS kieruje swoją ofertę również do osób, które reprezentują tzw. wolne zawody. Dzięki temu można sfinansować zakup samochodu osobowego lub ciężarowego. Mowa tu o takich pojazdach jak, np. samochody dostawcze, specjalne, a nawet taksówki.

CLS posiada w swojej ofercie specjalny leasing dla wolnych zawodów w dwóch liniach: Expert Leasing oraz Expert Kredyt. Każdą z tych propozycji można dopasować do swoich możliwości finansowych oraz oczekiwań. Pozwalają one na zakup zarówno nowych, jak i używanych aut. Oferujemy takie opcje jak: MilleAuto, Full Leasing, MultiAuto, Simple, Techno Leasing, Simple Pożyczka, Simple Kredyt oraz Premium Bis.

Co istotne nasza firma oferuje leasing na taxi. Zazwyczaj właściciele działalności gospodarczej mają problem z zakupem auta, które ma pełnić rolę taksówki. Wiele firm utrudnia przeprowadzanie transakcji lub w ogóle nie posiada jej w swojej ofercie. Są to bowiem pojazdy, które bardzo szybko tracą na wartości, ponieważ są intensywnie eksploatowane. Należy więc wziąć pod uwagę, że jeśli po jakimś czasie będziemy chcieli sprzedać auto, będzie miało ono niższą wartość do pojazdów tego samego modelu i rocznika, o zdecydowanie mniejszym przebiegu.

Leasing taxi opiera się również na indywidualnie dopasowanych zasadach i raczej nie będzie to oferta zbliżona do tej tradycyjnej. Firma może zażądać od klienta wyższego wkładu własnego lub krótszego okresu spłaty.

Jako fachowcy w naszej dziedzinie, radzimy również wybór zupełnie nowego lub względnie młodego samochodu, który ma być taksówką. Chodzi o to, aby pojazd nie tracił zbyt szybko na wartości i nie wymagał od klienta dodatkowego, dużego nakładu finansowego, związanego z przeprowadzeniem nieprzewidzianych napraw. Nowe auta są również mniej awaryjne.

Decydując się na taxi leasing musimy również wziąć pod uwagę wykupienie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń. Auto powinno mieć OC, AC oraz NNW. Na szczęście klienci firm leasingowych najczęściej mogą liczyć na oferty na preferencyjnych warunkach, przygotowane przez zaprzyjaźnione podmioty.

Jeśli zależy Państwu na uzyskaniu leasing na taxi, warto jest spełniać jak najwięcej wyżej wymienionych wymogów. Wtedy rośnie prawdopodobieństwo, że firma leasingowa pozytywnie rozpatrzy wniosek o dofinansowanie zakupu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, warto porozmawiać z doradcami CLS, którzy podpowiedzą jak najlepiej przygotować się do przeprowadzenia transakcji.