Leasing samochodu używanego z komisu

Bardzo wielu przyszłych użytkowników samochodów osobowych i dostawczych zastanawia się jak sfinansować zakup samochodu używanego z komisu. Dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z leasingu samochodu używanego. Wiele firm leasingowych ma jednak specjalne wymagania przy realizacji tego tupu transakcji, najczęściej jest to ograniczenie wieku leasingowanego samochodu, stosowanie wysokich wymogów dotyczących wpłat własnych (udziału własnego klienta w finansowaniu). Dodatkowo okazuje się, że nie każdy sprzedawca samochodów(komis) spełnia warunki jakich oczekuje leasingodawca.

Leasing samochodu używanego – jakie warunki trzeba spełnić?

Analizując procedury leasingowe dotyczące samochodów używanych można stwierdzić:

  • najczęściej akceptowany wiek samochodu to maksymalnie 5 lat,
  • wymagany udział własny klienta kształtuje się na poziomie od 20 do 30% wartości samochodu,
  • dostawcami samochodu mogą być wyłącznie komisy prowadzone przez dealerów samochodów nowych mających autoryzację producenta.

leasing na samochód używany 10 letni

Już teraz oblicz dogodne raty – leasing na samochód używany kalkulator 

Leasing na samochód używany 10 letni

Tymczasem patrząc na rynek, oczekiwania leasingodawcy bardzo często rozmijają się z możliwościami jakimi dysponuje klient chcący leasingować używany samochód z komisu. Po pierwsze klienci szukają możliwości finansowania również samochodów starszych nawet w wieku do 10 lat, a środki finansowe którymi dysponują zamiast na udział własny wolą przeznaczyć na bieżące potrzeby swojej firmy, jest to charakterystyczne dla firm które są na początku swojej drogi biznesowej. Po drugie właścicielem sprzedawanego samochodu używanego który odpowiada przyszłemu użytkownikowi nie jest autoryzowany dealer tylko osoba fizyczna lub mały komis mający kilka, kilkanaście samochodów w swojej ofercie. Tak więc spełnienie oczekiwań klienta nie zawsze jest łatwe.

Leasing na samochód używany – jaką ofertę wybrać?

Leasing samochodu używanego – po przeszukaniu wielu produktów finansowych okazało się, że są podmioty które specjalizują się w finansowaniu samochodów z komisów i również kupowanych od osób fizycznych. Przykładem jest tutaj nasza firma, która oferuje produkty leasingowe spełniające potrzeby rynku.

W produktach tej firmy można leasingować samochody:

  • nawet w wieku do 10 lat,
  • wymagana wpłata wstępna to 10% wartości samochodu,
  • akceptowani są jako sprzedawcy samochodu wszystkie komisy i osoby fizyczne.

Warto też wspomnieć, że ta oferta realizowana jest w procedurze uproszczonej (minimum wymogów dokumentowych), w oferowanym produkcie dokonywana jest również darmowa ocena wartości samochodu co ułatwia proces realizacji transakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą: leasing dla nowej firmy, leasing aut używanych, leasing dla firm jednoosobowych, leasing dla osób fizycznych.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe