Szukaj
Leasing samochodu używanego z komisu - dla firm i osób fizycznych - CLS.PL Leasing Kredyt, Ubezpieczenia. Finansowanie Fotowoltaiki
Leasing samochodu używanego z komisu

Leasing samochodu używanego z komisu

Bardzo wielu przyszłych użytkowników samochodów osobowych i dostawczych zastanawia się jak sfinansować zakup samochodu używanego z komisu. Dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z leasingu samochodu używanego. Wiele firm leasingowych ma jednak specjalne wymagania przy realizacji tego tupu transakcji, najczęściej jest to ograniczenie wieku leasingowanego samochodu, stosowanie wysokich wymogów dotyczących wpłat własnych (udziału własnego klienta w finansowaniu). Dodatkowo okazuje się, że nie każdy sprzedawca samochodów(komis) spełnia warunki jakich oczekuje leasingodawca.

Leasing samochodu używanego – jakie warunki trzeba spełnić?

Analizując procedury leasingowe dotyczące samochodów używanych można stwierdzić:

  • najczęściej akceptowany wiek samochodu to maksymalnie 5 lat,

  • wymagany udział własny klienta kształtuje się na poziomie od 20 do 30% wartości samochodu,

  • dostawcami samochodu mogą być wyłącznie komisy prowadzone przez dealerów samochodów nowych mających autoryzację producenta.

Już teraz oblicz dogodne raty – leasing na samochód używany kalkulator

Leasing na samochód używany 10 letni

Tymczasem patrząc na rynek, oczekiwania leasingodawcy bardzo często rozmijają się z możliwościami jakimi dysponuje klient chcący leasingować używany samochód z komisu. Po pierwsze klienci szukają możliwości finansowania również samochodów starszych nawet w wieku do 10 lat, a środki finansowe którymi dysponują zamiast na udział własny wolą przeznaczyć na bieżące potrzeby swojej firmy, jest to charakterystyczne dla firm które są na początku swojej drogi biznesowej. Po drugie właścicielem sprzedawanego samochodu używanego który odpowiada przyszłemu użytkownikowi nie jest autoryzowany dealer tylko osoba fizyczna lub mały komis mający kilka, kilkanaście samochodów w swojej ofercie. Tak więc spełnienie oczekiwań klienta nie zawsze jest łatwe.

Leasing na samochód używany – jaką ofertę wybrać?

Leasing samochodu używanego – po przeszukaniu wielu produktów finansowych okazało się, że są podmioty które specjalizują się w finansowaniu samochodów z komisów i również kupowanych od osób fizycznych. Przykładem jest tutaj nasza firma, która oferuje produkty leasingowe spełniające potrzeby rynku.

W produktach tej firmy można leasingować samochody:

  • nawet w wieku do 10 lat,

  • wymagana wpłata wstępna to 10% wartości samochodu,

  • akceptowani są jako sprzedawcy samochodu wszystkie komisy i osoby fizyczne.

Warto też wspomnieć, że ta oferta realizowana jest w procedurze uproszczonej (minimum wymogów dokumentowych), w oferowanym produkcie dokonywana jest również darmowa ocena wartości samochodu co ułatwia proces realizacji transakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą: leasing dla nowej firmyleasing aut używanychleasing dla firm jednoosobowychleasing dla osób fizycznych.

Kontakt

Zadzwoń teraz i otrzymaj bezpłatną ofertę na finansowanie
Kontakt

Kalkulator

Sprawdź swoją ratę leasingu lub kredytu
Finansowanie

Oferta miesiąca

Sprawdź nasze rabaty na samochody
Oferta miesiąca

Otrzymaj bezpłatną ofertę

Porównany dla Ciebie oferty firm leasingowych i kredytowych

Zamów ofertę

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz