Ubezpieczenie samochodu w kredycie

Ubezpieczenie samochodu w kredycie – 4 pytania

1. Ubezpieczenie samochodu w kredycie – czy pojazd zakupiony w kredycie musi mieć wykupioną polisę AC?

Tak, każdy Bank wymaga jako zabezpieczenie kredytu Cesja z Polisy AC. Istnieją sytuację kiedy Banki ze względu na wiek pojazdu jak i kwotę kredytu.

2. Ubezpieczenie samochodu w kredycie – czy Bank narzuca firmę ubezpieczeniową, w której należy wykupić polisę AC?

Na naszym rynku Wszystkie Firmy ubezpieczeniowe mają gwarancję Skarbu Państwa, dlatego Bank nie narzuca klientowi w jakiej Firmie Ubezpieczeniowej musi mieć wykupioną Polisę AC. Banki stawiają zaś wymaganie odnośnie samej Polisy , musi być wykupiony udział własny a Polisie i płatność za Polisę może być rozłożona maksymalnie na 4 raty.  My w swojej ofercie mamy atrakcyjne pakiety AC liczących się firm ubezpieczeniowych.

Sprawdź również ile może wynosić ubezpieczenie leasingu – skontaktuj się z przedstawicielem CLS.PL

3. Ubezpieczenie samochodu w kredycie – czy koszt polisy AC można doliczyć do kwoty kredytu?

Tak, wartość Polisy AC można doliczyć jak wartość do kredytu samochodowego, jest to wartość polisy za pierwszy rok . W kolejnych latach można doliczyć wartość Polisy AC do kredytu ale robi to się Aneksem do umowy.

4. Ubezpieczenie samochodu w kredycie – czy polisę AC można rozłożyć na raty?

Polisę AC można rozłożyć maksymalnie na 4 raty, Bank jednak nie uruchomi kredytu póki nie dostanie potwierdzenia zapłaty pierwszej raty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem leasingowym i szczegółową ofertą: leasing samochodów używanych, leasing dla osoby prywatnej, leasing samochodu osobowego, auto w leasing na firmę.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe