LEASING DLA NOWO OTWARTEJ FIRMY – CZY TO MOŻLIWE?

Przez wiele lat firmy leasingowe niechętnie podpisywały umowy ze świeżymi przedsiębiorcami. Przede wszystkim istniał problem w określeniu – jaki staż powinna mieć nowa działalność gospodarcza. Mówiono o roku, sześciu miesiącach, kwartale… teraz na leasing dla nowej firmy ma szanse przedsiębiorstwo, które funkcjonuje jeden dzień.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdą Państwo najlepsze rozwiązania dla StartUP

  • możliwość skorzystania z niskiego wkładu własnego
  • długi okres spłaty – nawet do 84 miesięcy
  • finansowanie samochodu nowego i używanego
  • młodzi przedsiębiorcy – od 21 lat
  • zabezpieczamy firmę STRAT UP od straty finansowej w przypadku szkody całkowitej na samochodzie (ubezpieczenie GAP)

Zainteresowany? Zobacz jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.

To taki noworodek wśród przedsiębiorstw. Rynek dość szybko weryfikuje oczekiwania klientów. Okazuje się, że wielu z nich potrzebny był leasing dla nowo otwartej firmy. Tego typu wsparcia finansowego potrzebują przede wszystkim te przedsiębiorstwa, które oferują usługi kurierskie, dostawcze, transportowe, itd. Taki klient nie może czekać choćby kilku miesięcy na zakup pojazdu, bo oznacza to dla niego potężne straty już na starcie. Wielu leasingodawców, w tym CLS przyjrzało się bliżej profilom takich firm i sylwetkom ich właścicieli. Okazało się, że to w głównej mierze osoby młode, ambitne, z niezłymi biznesplanami. Pomoc, w postaci leasingu samochodowego dla nowych firm, wydawała się więc czymś naturalnym, co znacznie przyczyni się do ich rozwoju i napędzi gospodarkę.

LEASING NOWA FIRMA I SAMOCHÓD UŻYWANY

Firmy leasingowe preferują leasing nowych samochodów. Te pojazdy posiadają gwarancję, pochodzą prosto z autoryzowanych salonów. Są znacznie bezpieczniejsze, od używanych pod względem finansowym. Nie wymagają nakładu dodatkowych środków, nie tracą na wartości w zawrotnym tempie. Okazuje się jednak, że wielu przedsiębiorców liczy na leasing samochodów używanych dla nowych firm. Powód jest prosty: wprowadzenie oszczędności. Początkujący biznesmeni najczęściej nie dysponują kapitałem, który umożliwia zakup nowego pojazdu. Czasem nawet i rata leasingu takiego auta wydaje im się naprawdę wysoka. Bezpiecznym wyjściem będzie więc leasing dla nowych firm samochodów używanych. Na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych ofert, które wymagają, np. 10% wkładu własnego. Przedsiębiorcy patrzą też przychylniej na wiek auta, które obecnie może mieć do 10 lat. Warto jednak zwrócić uwagę na jego stan techniczny.

Oferta CLS jest elastyczna i każdemu pomożemy odnaleźć najlepsze rozwiązanie dzięki współpracy z naszymi sprawdzonymi partnerami i naszemu 17 letniemu doświadczeniu na rynku.

Potrzebujesz oferty – wypełnij wniosek i sprawdź nasze oferty.

LEASING DLA NOWYCH FIRM WARUNKI

Aby otrzymać zgodę na leasing samochodu dla nowej firmy. Należy spełniać kilka warunków. Umowa z firmą leasingową co prawda nie obciąża zdolności kredytowej i nie ma na nią negatywnego wpływu. Jeśli chodzi jednak o leasing dla nowo otwartych firm, przedsiębiorcy powinni wykazać się nieskazitelną historią kredytową. Oceniana jest zarówno historia właściciela firmy, jak i małżonka oraz prezesa. Jeśli pojawią się w niej jakieś niejasności, niepokojące czy wręcz niepozytywne adnotacje, firma leasingowa może odmówić finansowania inwestycji.

PROSTE FORMALNOŚCI

Takie firmy, jak CLS chętnie przeprowadzają procedurę uproszczoną, wydając zgodę na leasing auta dla nowej firmy. W związku z tym nie będą wymagać wielu dokumentów ani zaświadczeń. Wszystko sprowadza się z zasadzie do takiego dokumentu, jak dowód osobisty. Należy podać również NIP firmy – jeśli chodzi o leasing na samochód dla nowej firmy REGON często jest pomijany, ponieważ na jego przyznanie należy czekać zazwyczaj kilka dni. Jeśli klient posiada wspólnotę majątkową, należy przygotować również dokumenty małżonka. Chcąc zwiększyć szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji na leasing dla nowych firm, warto postarać się o poręczenie z zewnątrz. Najlepiej, aby taką transakcję poręczyła duża firma z doświadczeniem, która będzie gwarantem dla leasingodawcy. Wtedy można otrzymać naprawdę atrakcyjne warunki finansowania.

Sprawdź teraz najkorzystniejszą ofertę korzystając z naszego kalkulatora.

 

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe