Koszty leasingu samochodu osobowego

ILE KOSZTUJE LEASING SAMOCHODU OSOBOWEGO? CZY TO ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO?

Od wielu lat wiele mówi się na temat leasingu samochodowego. Początkowo rozwiązanie to kierowane było jedynie do przedsiębiorców i to takich, którzy mogą pochwalić się wieloletnią obecnością na rynku. Czasy się jednak zmieniają, a firmy leasingowe stają się coraz bardziej elastyczne, dostosowując się do wymagań konsumentów.

Każda osoba i firma, która planuje kupić samochód rozważa różne opcje. Możliwości sfinansowania takiej inwestycji jest przynajmniej kilka. Do najpopularniejszych należą: opłata gotówkowa, kredyt oraz leasing. Główny Urząd Statystyczny z uwagą przygląda się tendencji, którą przejawiają Polacy. Według jego badań za 2017 rok i obliczeń Związku Polskiego Leasingu, jeśli chodzi jedynie o przedsiębiorców to z leasingu korzysta niemal 600 tys. firm. Nie bez przyczyny. Wybierają to rozwiązanie głównie ze względu na bezpieczeństwo takiej inwestycji, wygodę oraz niskie koszty leasingu samochodowego.

W ofercie CLS znajdą Państwo szeroką gamę produktów, dzięki czemu bez względu na to jak długo prowadzona jest działalność gospodarcza dopasujemy warunki do Państwa oczekiwań. Nasze produkty pozwalają sfinansować samochód nowy i używany i rozłożyć spłatę aż na 7 lat.

Wystarczy, że sprawdzą Państwo nasz kalkulator leasingowy by dowiedzieć się jakie to proste.

KOSZTY LEASINGU SAMOCHODOWEGO

Te wielokrotnie są zestawiane z propozycjami banków, dotyczących kredytów. Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie ile kosztuje leasing samochodu osobowego, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych uzgodnień i wartości samochodu. To opcja, która dopasowywana jest do potrzeb klienta. Podczas takiej rozmowy z agentem mowa jest przede wszystkim:

 • cenie auta,
 • o tym czy jest to samochód nowy, czy używany,
 • o wysokości zarobków klienta i jego wydatkach (to pozwala na ustalenie optymalnej wysokości opłat – rat),
 • o czasie na jaki powinna opiewać umowa,
 • o wysokości wkładu własnego,
 • o tym za jaki procent wartości auta klient będzie chciał je ewentualnie wykupić po zakończeniu umowy leasingowej;

To wszystko ma wpływ na ostateczne koszty leasingu samochodu osobowego.

Chcesz byśmy oddzwonili do Ciebie – wypełnij teraz formularz kontaktowy.

DLACZEGO LEASING JEST LEPSZY OD KREDYTU?

Wiele osób jest zdania, że wzięcie kredytu w dzisiejszych czasach to kwestia kilkunastu minut w banku i ksera dowodu osobistego. Wszystko zależy od wysokości kwot, o których mówimy. Zarówno osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą, jak i klienci indywidualni, decydują się na kredyt w kilku powodów:

 • Można go „wrzucić w koszty” (mowa o leasingu dla firm),
 • Bywa, że w przypadku kredytu, klient musi spełniać wiele wymagań bankowych, a decyzja o jego przyznaniu zajmuje sporo czasu. Jeśli chodzi o leasing, wystarczy podać kilka podstawowych informacji, jak ksero dowodu osobistego i drugiego dokumentu ze zdjęciem czy informację o zarobkach,
 • W przypadku leasingu, klient może nawet z własnego domu sprawdzić koszt leasingu samochodu osobowego i wybrać lepszą opcję. Sprawdź teraz!
 • Leasing nie obciąża zdolności kredytowej leasingobiorcy. Klient nie będzie więc miał problemu z zakupem mieszkania, biura czy poczynienia innych firmowych inwestycji,
 • Firmy leasingowe oferują swoim klientom kompleksową obsługę. Do tego zaliczają się, np. korzystne oferty ubezpieczeniowe, serwisowanie pojazdu, pakiety Assistance;

ZAPYTAJ SPECJALISTY

Tak naprawdę, jeśli wybraliśmy już auto naszych marzeń i chcemy wiedzieć ile kosztuje leasing samochodu osobowego, warto skontaktować się ze specjalistami. Przygotują oni niewiążącą wstępną ofertę, bez ukrytych kosztów i paragrafów. Dla każdego leasingodawcy bardzo ważne są przejrzyste zasady współpracy. W przypadku firmy CLS, jest kilka możliwości nawiązania kontaktu. Można zadzwonić na infolinię, pod numer 801 002 101, skorzystać z formularza kontaktowego – wypełnij teraz, dostępnego na stronie lub odwiedzić jeden z naszych pięciu oddziałów albo jeden ze stu punktów naszych partnerów biznesowych, które znajdują się w każdym z województw.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe