Partnerzy medialni

Portal Budowa.org to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży budowlanej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Portal branżowy Rachunkowosc.org jest serwisem internetowym zbudowanym z myślą o określonym odbiorcy, który uznaje się za skuteczny kanał promocyjny firmy działającej w określonej branży. Jest on najnowocześniejszą formą dotarcia do klienta zainteresowanego konkretnym produktem, usługą lub marką.

Portal Ksiegowosc.org jest bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży księgowej. W portalu można odnaleźć biura rachunkowe, kancelarie podatkowe, biegłych rewidentów, firmy windykacyjne i doradcze.

Serwis monitorurzedowy.pl zbudowany został z myślą o użytkownikach poszukujących pełnej informacji o polskich urzędach. Zainteresowani tą tematyką znajdą tu informacje teleadresowe, mapy lokalizacyjne, linki do stron internetowych poszczególnych jednostek, a także ogłoszenia i bieżące informacje.

Czasopismo „Flota” to jeden z najstarszych magazynów poświęconych branży flotowej w Polsce. O wartości tytułu stanowią publikacje bieżących raportów, case studies, testy prasowe najnowszych modeli, ale przede wszystkim – specjalistyczne materiały dziennikarzy. Magazyn organizuje też wydarzenia, których celem jest edukowanie i integrowanie branży flotowej, takie jak: Ekspert Flotowy, którego w tym roku odbywa się VI edycja, Plebiscyt Fleet Awards, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów (za nami już XVI edycji), Kobieca Flota, a także Flota Dostawcza oraz Laboratorium Fleet Managera.