Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz
Wniosek on-line

Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy
Kalkulator kredytowy/leasingowy Strefa partnera
Zapytanie

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Infolinia

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101
Formularz kontaktowy

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz

Rejestracja samochodu krok po kroku

Chcesz zarejestrować swoje nowe lub używane auto? Zanim odwiedzisz starostwo powiatowe lub urząd miasta, powinieneś skompletować niezbędną dokumentację. My podpowiemy ci, w jaki sposób przygotować się do tego procesu i oszczędzić czas do maksimum.

Pamiętaj o komplecie dokumentów, które przedstawisz urzędnikowi,

Wymagania stawiane przez polskie urzędy rejestracyjne są uniwersalne. Sam proces wygląda zatem identycznie zarówno w przypadku urzędów miasta jak i starostw powiatowych.

Niezbędna dokumentacja, którą musisz mieć przy sobie podczas rejestracji samochodu:

1. Wypełniony formularz rejestracyjny – zawiera rodzaj i przeznaczenie pojazdu, markę, model, rok produkcji, a także numer nadwozia, silnika oraz dotychczasowy numer rejestracyjny i kilka innych szczegółów,
2. Dowód własności pojazdu – dowodem może być zawarta umowa kupna-sprzedaży przy rejestracji samochodu używanego lub faktura z salonu, komisu itd. W przypadku otrzymania samochodu od członka rodziny, należy dostarczyć dokument potwierdzający przekazanie darowizny,
3. Dokument tożsamości – w przypadku osób fizycznych wystarczy dowód osobisty; przedsiębiorcy powinni dostarczyć wpis odpowiednio do CEIDG lub KRS w zależności od charakteru podmiotu,
4. Dotychczasowe tablice rejestracyjne oraz dowód rejestracyjny, jeśli przystępujemy do rejestracji samochodu z rynku wtórnego,
5. Kartę pojazdu, jeśli taka była wydana (przypomnijmy, że karta pojazdu jest obowiązkowym dokumentem wydawanym dla wszystkich samochodów rejestrowanych od połowy 1999r.). 6. Polisę ubezpieczenia OC.

Rejestrujesz samochód sprowadzony z zagranicy?

W przypadku samochodów sprowadzanych do kraju z zagranicy lista jest znacznie bardziej obszerna i obejmuje dodatkowo:

1. Dowód odprawy celnej,
2. Zaświadczenie potwierdzające zwolnienie z podatku VAT lub też formularz tzw. VAT-25,
3. Potwierdzenie wniesienia opłaty za podatek akcyzowy,
4. Tłumaczenie wszystkich dokumentów wykonane przez przysięgłego tłumacza, jeśli umowy zostały sporządzone w obcym języku,
5. (dla nowych samochodów) wyciąg z tzw. świadectwa homologacji,
6. Dokument potwierdzający wniesienie opłaty na rzecz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (opcjonalnie).

Ostateczna liczba dokumentów może zostać rozszerzona także w przypadku rejestracji samochodu korzystając z kredytu lub leasingu.

Przygotuj się na wniesienie dodatkowych opłat

Rejestracja samochodu w urzędzie wiąże się z koniecznością wniesienia dodatkowych opłat za tablice rejestracyjne – odpowiednio 1000 złotych za indywidualne oraz 80 zł na tradycyjne, a także 83 zł łącznie za naklejki legalizacyjne, kontrolne na przednią szybę z numerem rejestracyjnym oraz dowód rejestracyjny.

Po dostarczeniu kompletu dokumentów i uregulowaniu wszystkich rachunków, urząd wydaje tymczasowy dowód rejestracyjny z 30-dniowym terminem ważności. W międzyczasie właściciel samochodu powinien oczekiwać na właściwy dokument – status można śledzić za pośrednictwem www.pwpw.pl.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.