Klienci o nas

Skorzystałem z usług firmy CLS, ponieważ planowałem zakup samochodu firmowego. Już od pierwszych chwil zostałem potraktowany kompleksowo, a sprawy formalne zostały załatwione szybko. Na bieżąco miałem kontakt z moim osobistym doradcą i mogłem w każdej chwili zapytać się o konkretną sprawę. Całość spraw związanych z finansowaniem była załatwiona szybko i sprawnie. Otrzymałem fachową obsługę w miłej atmosferze.

 


Chciałabym serdecznie podziękować firmie CLS za profesjonalne załatwienie spraw związanych z leasingiem maszyny potrzebnej do rozwoju prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa. Firma CLS to firma godna zaufania, która oferuje doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienie kosztów leasingu który brałem i przedstawiono mi najlepszą ofertę dopasowaną do moich możliwości i potrzeb.

 


Już drugi raz współpracowałem z firmą CLS (tym razem w sprawie kredytu samochodowego). Po raz drugi byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymałem sprawną i kompetentną obsługę z doradcą. Wszystkie niezbędne formalności zostały załatwione przez doradcę. Ja jedynie złożyłem jeden podpis w banku, by podpisać umowę.  Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz .

 

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe