Klienci o nas

Skorzystałem z usług firmy CLS, ponieważ planowałem zakup samochodu firmowego. Już od pierwszych chwil zostałem potraktowany kompleksowo, a sprawy formalne zostały załatwione szybko. Na bieżąco miałem kontakt z moim osobistym doradcą i mogłem w każdej chwili zapytać się o konkretną sprawę. Całość spraw związanych z finansowaniem była załatwiona szybko i sprawnie. Otrzymałem fachową obsługę w miłej atmosferze.

 


Chciałabym serdecznie podziękować firmie CLS za profesjonalne załatwienie spraw związanych z leasingiem maszyny potrzebnej do rozwoju prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa. Firma CLS to firma godna zaufania, która oferuje doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienie kosztów leasingu który brałem i przedstawiono mi najlepszą ofertę dopasowaną do moich możliwości i potrzeb.

 


Już drugi raz współpracowałem z firmą CLS (tym razem w sprawie kredytu samochodowego). Po raz drugi byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymałem sprawną i kompetentną obsługę z doradcą. Wszystkie niezbędne formalności zostały załatwione przez doradcę. Ja jedynie złożyłem jeden podpis w banku, by podpisać umowę.  Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz .