Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz
Wniosek on-line

Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy
Kalkulator kredytowy/leasingowy Strefa partnera
Zapytanie

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Infolinia

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101
Formularz kontaktowy

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz

Leasing samochodu używanego z komisu

Bardzo wielu przyszłych użytkowników samochodów osobowych i dostawczych zastanawia się jak sfinansować zakup samochodu używanego z komisu. Dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z leasingu samochodu używanego. Wiele firm leasingowych ma jednak specjalne wymagania przy realizacji tego tupu transakcji, najczęściej jest to ograniczenie wieku leasingowanego samochodu, stosowanie wysokich wymogów dotyczących wpłat własnych (udziału własnego klienta w finansowaniu). Dodatkowo okazuje się, że nie każdy sprzedawca samochodów(komis) spełnia warunki jakich oczekuje leasingodawca.

Analizując procedury leasingowe dotyczące samochodów używanych można stwierdzić:

  • najczęściej akceptowany wiek samochodu to maksymalnie 5 lat,
  • wymagany udział własny klienta kształtuje się na poziomie od 20 do 30% wartości samochodu,
  • dostawcami samochodu mogą być wyłącznie komisy prowadzone przez dealerów samochodów nowych mających autoryzację producenta.

Tymczasem patrząc na rynek, oczekiwania leasingodawcy bardzo często rozmijają się z możliwościami jakimi dysponuje klient chcący leasingować używany samochód z komisu. Po pierwsze klienci szukają możliwości finansowania również samochodów starszych nawet w wieku do 10 lat, a środki finansowe którymi dysponują zamiast na udział własny wolą przeznaczyć na bieżące potrzeby swojej firmy, jest to charakterystyczne dla firm które są na początku swojej drogi biznesowej. Po drugie właścicielem sprzedawanego samochodu używanego który odpowiada przyszłemu użytkownikowi nie jest autoryzowany dealer tylko osoba fizyczna lub mały komis mający kilka, kilkanaście samochodów w swojej ofercie. Tak więc spełnienie oczekiwań klienta nie zawsze jest łatwe.

Po przeszukaniu wielu produktów finansowych okazało się, że są podmioty które specjalizują się w finansowaniu leasingiem samochodów używanych z komisów i również kupowanych od osób fizycznych. Przykładem jest tutaj nasza firma, która oferuje produkty leasingowe spełniające potrzeby rynku.

W produktach tej firmy można leasingować samochody:

  • nawet w wieku do 10 lat,
  • wymagana wpłata wstępna to 10% wartości samochodu,
  • akceptowani są jako sprzedawcy samochodu wszystkie komisy i osoby fizyczne.

Warto też wspomnieć, że ta oferta realizowana jest w procedurze uproszczonej (minimum wymogów dokumentowych), w oferowanym produkcie dokonywana jest również darmowa ocena wartości samochodu co ułatwia proces realizacji transakcji.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.