Szukaj
Fotowoltaika dla firm - Jak obniżyć koszty energii elektrycznej. - CLS.PL Leasing Kredyt, Ubezpieczenia. Finansowanie Fotowoltaiki
Fotowoltaika dla firm – Jak obniżyć koszty energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla firm - Jak obniżyć koszty energii elektrycznej?

Fotowoltaika dla firm się opłaca. Wielu przedsiębiorców zwraca swoją uwagę w stronę innowacji. Drożejąca energia elektryczna sprawia, że przedsiębiorcy, szukając oszczędności, skłaniają się ku ofertom propagującym alternatywne rozwiązania energetyczne. Obniżenie rachunków za prąd staje się dla wielu właścicieli firm jednym z celów na rok 2020. 

Analizy rynku dowodzą, że zakup i montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się coraz bardziej i, w związku z tym, wielu przedsiębiorców zwraca swoją uwagę w stronę oszczędności i innowacyjnych projektów ekologicznych.

Twoja firma zasługuje na to, by oszczędzać lepiej niż na lokacie bankowej. Ty zasługujesz na to, by zastosować nowe rozwiązania w Twojej firmie. A na wszystkim zyskujesz nie tylko Ty, ale także środowisko naturalne. Bezobsługowa fotowoltaika dla firm to świetne rozwiązanie na lata, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, czas i staniesz się bardziej konkurencyjny.

Niezwłocznie sprawdź ofertę CLS na zakup paneli fotowoltaicznych. 

Stosując alternatywne źródła energii będziesz eko, przysłużysz się do rozwoju nowej gałęzi energetyki i zaczniesz lepiej dbać o środowisko naturalne.

Zobacz już dziś, na co możesz liczyć jako przedsiębiorca przy zakupie paneli fotowoltaicznych i jakie warunki powinieneś spełnić, aby otrzymać zewnętrzne finansowanie

Nie zwlekaj – ceny prądu nie poczekają na Ciebie.

Oszczędzaj na tym, za co Twoja konkurencja będzie przepłacać!

Leasing instalacji fotowoltaicznej w Polsce – korzyści.

– własny prąd, który, po zwrocie inwestycji, staje się darmowy,

– uniezależnienie od zewnętrznych cen energii,

– szybkość montażu instalacji na gruncie lub dachu,

– niskie koszty użytkowania i bezobsługowość,

– wytworzony zapas energii,

– dbałość o środowisko naturalne,

– konkurencyjne ceny dzięki oszczędnościom,

– innowacyjność na tle konkurencji.

Cena zakupu paneli fotowoltaicznych razem z montażem to dla właścicieli firm wydatek wahający się od ok. 50 do ok. 250 tysięcy złotych. 

Ostateczna wartość całej instalacji zależy od jej wielkości i mocy oraz wybranego dostawcy i sposobu montażu. Jednak już dziś wiadomo. że przedsiębiorca po spłacie inwestycji zaczyna na niej zarabiać i w efekcie po prostu oszczędza na zakupionych urządzeniach. Ceny prądu tradycyjnego rosną z każdym rokiem i ta tendencja będzie się utrzymywać. Po co zatem przepłacać, skoro prąd można mieć praktycznie za darmo?

panele fotowoltaiczne

Warunki leasingu instalacji fotowoltaicznej

Przedsiębiorcy chcący przestawić się z prądu tradycyjnego na alternatywne źródło energii w postaci paneli powinni przygotować się na uiszczenie 20% opłaty wstępnej. 

Oczywiście zawsze istnieje możliwość wynegocjowania wysokości czynszu inicjalnego, jednakże podczas wstępnej kalkulacji warto założyć opcję z wyższą kwotą opłaty.

Instalacja powinna być usytuowana na gruncie lub dachu budynku należącego do przedsiębiorstwa-wnioskodawcy.

Długość zawieranej umowy to okres od 2 do 6 lat, w zależności od rodzaju leasingu oraz od procedury zastosowanej przez leasingodawcę. 

 

Na wartość inwestycji składa się cena wszystkich urządzeń w zestawie oraz ich montaż.

Wymagane dokumenty 

– dokumenty finansowe – zastosowana procedura uzależniona od wartości przedmiotu leasingu i czasu działania Przedsiębiorstwa,

– wniosek (składany przez Agenta CLS),

– oferta i specyfikacja od dostawcy (ważne: aby przeprowadzić transakcję, musimy mieć ofertę na kompletną instalację, nie na jej poszczególne elementy).

Leasing nie jest oczywiście jedyną formą finansowania paneli fotowoltaicznych.

Klienci CLS mogą skorzystać także z pożyczki leasingowej lub kredytu. Za tymi opcjami przemawiają głównie sytuacje, w których przedsiębiorca stara się o uzyskanie dofinansowania na montaż paneli lub też od początku inwestycji chce być właścicielem zamontowanych instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na finansowanie paneli fotowoltaicznych w CLS!

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz