Oferujemy konkretne rozwiązania mające na celu jak najlepszą optymalizację zakupu wybranego przez Klienta środka trwałego z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości.
Decydując się na leasing warto zapoznać się z tematem umowy leasingowej. Jak powinna wyglądać taka umowa leasingu? Powinniśmy dokładnie i rzetelnie ocenić daną ofertę, dlatego nie można pominąć dokładnego przeczytania umowy. Dzięki zapoznaniu się z umową leasingową unikniemy niepotrzebnych rozczarowań. Warto mieć również na uwadze fakt, że jeśli nie rozumiemy konkretnych punktów umowy leasingowej, powinniśmy skontaktować się z prawnikiem lub konkurencyjną firma leasingową, która wytłumaczy nam istotę umowy.
Najistotniejsze w całej umowie leasingowej jest niewątpliwie zapis, który dotyczy wzajemnych zobowiązań obu stron umowy a więc leasingobiorcy i leasingodawcy. Najważniejsze, byśmy zorientowali się w szeregu dodatkowych ustaleń i zapisów zawartych właśnie w umowie leasingowej, które po szczegółowej analizie możemy uznać za niekorzystne dla nas czy wręcz niedopuszczalne. Analizując umowę leasingu powinniśmy zwrócić uwagę na warunki dostawy przedmiotu leasingu, odbiór przedmiotu leasingu. Bardzo istotny jest również tryb rozwiązania umowy leasingowej. Warto także zorientować się w kwestii możliwości rozwiązania umowy leasingowej.
Jakie ewentualnie możemy ponieść koszty związane z tym faktem. Mając to na uwadze, musimy wiedzieć, że umowa leasingowa powinna zawierać jasno sprecyzowane warunki wcześniejszego rozwiązania umowy. W całej umowie leasingowej bardzo ważny jest tak zwany harmonogram spłaty rat leasingowych, który musi być dołączony do umowy. Harmonogram taki powinien odzwierciedlać część kapitałową i odsetkową w każdej opłacie. Pamiętając o tych zasadach, na pewno nie popełnimy żadnej gafy przy podpisywaniu umowy leasingowej.
Oferujemy konkretne rozwiązania mające na celu jak najlepszą optymalizację zakupu wybranego przez Klienta środka trwałego z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości.