Agenci mocno pomocni

Ile pytań tyle odpowiedzi. Ważne, że każde pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczy się merytoryczna dyskusja między dobrze przygotowanym przedstawicielem firmy a Klientem.

Sprawdź i Ty, co potrafią Agenci. Pomyśl o dowolnej postaci na świecie i postępuj zgodnie z instrukcją.

 

A potem wróć do nas i sprawdź naszą ofertę. Odpowiemy na każde pytanie w bardziej kompetentny sposób. 🙂

Przez przeszło 17 lat istnienia CLS, spod rąk naszych Agentów wyszły tysiące umów. Mamy dziś przeszło 30. tysięcy zadowolonych Klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług za każdym razem, gdy zmieniają samochód, dokupują maszyny czy też inwestują w nowy sprzęt dla swojej firmy.

Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc i radę nie tylko w chwili wyboru oferty. Naszym zadaniem jest też obsługa posprzedażowa, czyli dbałość o to, by po stronie CLS Klient otrzymał pełne wsparcie także w trakcie trwania podpisanej umowy.

Nasi Agenci – na Państwa prośbę nie tylko bezpłatnie złożą wniosek o finansowanie, ale także: doradzą, pomogą skompletować dokumenty i – jeśli zajdzie potrzeba – skontaktują się z dostawcami, od których odbieracie Państwo przedmiot finansowania.

Jesteśmy wszechstronni w działaniu, bowiem – poza Klientami – wspieramy także naszych Partnerów Terenowych, z którymi Klient finalnie podpisuje umowę na finansowanie lub ubezpieczenie. Dla nich, podobnie, jak dla Klientów, przygotowujemy dokumentację, ofertę i pomagamy w obsłudze posprzedażowej, ale także służymy pomocą podczas wprowadzania i obsługi wniosku.

Reasumując – staramy się jak najsprawniej łączyć ze sobą ogniwa na drodze Klient-Agent-Instytucja-Ubezpieczyciel, aby finalnie Klient, czyli najważniejsze ogniwo całego procesu, otrzymał pełną informację na temat swojej sprawy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkie dni robocze w godzinach 9-17.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego, jak i mailowego,

Zapytaj teraz

Poradnik przedsiębiorcy

Kalkulator

Sprawdź swoją ratę leasingu lub kredytu
Finansowanie

Oferta miesiąca

Sprawdź nasze rabaty na samochody
Oferta miesiąca

Kontakt

Zadzwoń teraz i otrzymaj bezpłatną ofertę na finansowanie
Kontakt

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz