Ubezpieczenie wieloletnie do leasingu

Ubezpieczenie leasingu

Polisy wieloletnie to bardzo korzystna forma ubezpieczeń komunikacyjnych, którą leasingodawcy oferują swoim klientom w ramach zawieranych umów leasingu. Leasingodawca, w dniu rejestracji pojazdu, wystawia polisę ubezpieczenia pakietowego, na cały czas trwania umowy leasingowej.

Ubezpieczenie leasingu – 5 zalet

Największe zalety ubezpieczenia:
  • możliwość rozbicia całego kosztu ubezpieczenia pojazdu na miesięczne raty doliczane do raty finansowania, dzięki czemu są nieodczuwalne i wygodne w spłacie,
  • gwarancja stałej i niezmiennej składki ubezpieczeniowej przez cały okres trwania umowy leasingu, niezależnie od ewentualnych podwyżek cen,
  • gwarancja stałej ceny ubezpieczenia niezależnie od ilości szkód komunikacyjnych, które mogą wystąpić w okresie leasingu,
  • leasingodawca proponuje zryczałtowane stawki, co oznacza, że na wysokość proponowanej składki nie ma wpływu wcześniejsza historia ubezpieczeniowa klienta, również ewentualne szkody na innych pojazdach, taka sama oferta zarówno dla spółek prawa handlowego jak i dla osób fizycznych,
  • brak konieczności angażowania się klienta w działania związane ze wznowieniem polis, raz wyenegocjowane stawki ubezpieczeniowe obowiązują przez kilka lat, nie trzeba nic podpisywać, ani odsyłać.
Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe