Pakiet komunikacyjny „szyty na miarę”

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeń komunikacyjnych proponujemy Państwu „szycie pakietu na miarę”. Dostosujemy ofertę tak, żeby spełniała wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Indywidualne potrzeby właścicieli 4 kółek, uwzględniamy przy każdej przygotowywanej ofercie.

Pakiet „szyty na miarę”  może zawierać dowolne ryzyka z poniższej listy. Decydując się na ich wybór należy pamiętać o tym, że kupując ryzyka w pakiecie, uzyskuje się rabat w formie dodatkowych zniżek. Dzięki nim są one tańsze niż ich cena przy zakupie pojedynczej opcji. Dziś oferta Towarzystw Ubezpieczeniowych jest tak skonstruowana, że nie zawsze musimy kupić standardowy pakiet OC, AC, NNW.

1. Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC)
2. Ubezpieczenie majątkowe Casco – Auto Casco (AC) lub ograniczone Mini Casco (MC)
3. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)
4. Assistance – pomoc i wsparcie przy awaryjnych sytuacjach na drodze.
5. Ubezpieczenie Auto Szyba (AS)
6. Ochrona zniżek

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe