Ubezpieczenie GAP, zaawansowana ochrona samochodu przed spadkiem wartości

Zdecydowanie inwestycja w samochód zazwyczaj jest bardzo kosztowna zwłaszcza w przypadku, gdy decydujemy się na zakup naprawdę drogiego pojazdu. Należy pamiętać, że w szczególności nowe auta bardzo szybko tracą na wartości. Zatem, czy możemy w jakiś sposób sprawić, aby ochronić nasz pojazd przed wspomnianym spadkiem wartości? Czy są jakieś rozwiązania w tym przypadku?

 

Samochód bardzo potrzebny

Istotnie na co dzień samochód jest nam bardzo potrzebny niezależnie od tego, czy na co dzień mieszkamy w centrum dużego miasta, czy też na wsi. Bez niego wielu nie wyobraża sobie życia, jednakże musimy mieć świadomość tego, że taki pojazd w szczególności nowy bardzo szybko traci na wartości. Zatem w jaki sposób sprawić, aby tak się nie działo? Czy istnieje jakieś rozwiązanie w tej sytuacji?

 

Ubezpieczenie pojazdu bardzo istotne

Jeżeli zależy nam na tym, aby w szczególności nasz nowy pojazd nie tracił szybko na wartości, powinniśmy zainwestować w specjalne ubezpieczenie gap. Należy wiedzieć, iż to właśnie za pomocą tego typu ubezpieczenia w przypadku wystąpienia przykładowo szkody całkowitej lub też kradzieży naszego pojazdu, będziemy mogli bez problemu nabyć nowy samochód co ważne o tej samej wartości i klasie, w porównaniu z naszym wcześniej utraconym. Możliwe będzie też bezproblemowo spłacenie zaciągniętego leasingu czy też kredyt na auto, które musiało pójść do kasacji nie z naszej winy.

 

Należy pamiętać o tym, że nowy samochód już w pierwszych trzech latach eksploatacji straci nawet do 60% swojej pierwotnej wartości. W przypadku zaistnienia zdarzenia, jakim jest przykładowo szkoda całkowita czy też kradzież naszego samochodu, zazwyczaj wysokość odszkodowania wypłaconego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe jest niższa, niż jego całkowita wartość fakturowa. Tym samym jeżeli będziemy uczestnikiem wypadku, który zdarzył się nie z naszej winy, nie odzyskamy 100% zainwestowanych pieniędzy w pojazd. Z tego powodu warto wykupić specjalne ubezpieczenie gap, które nam w tym pomoże.

 

W ostatnim czasie na naszych drogach porusza się coraz więcej pojazdów. Jest to spowodowane między innymi tym, że ludzie bardzo łatwo mogą obecnie teraz kupić samochód, ponadto pojazdy w szczególności te starsze często są bardzo tanie. Zarabiamy aktualnie tyle, że możemy pozwolić sobie nawet na najniższej klasy model. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że z powodu tak dużej dostępności różnorodnych tanich aut, na drogach jest coraz więcej wypadków. Niestety nie wszyscy jeżdżą przepisowo i nawet w przypadku, gdy my na co dzień chcemy poruszać się w pełni bezpiecznie po drogach, inni uczestnicy ruchu mogą nie zwracać na to uwagi. Często nawet nieświadomie możemy stać się ofiarami wypadków drogowych. W takich sytuacjach nawet może okazać się, że nasze nowe auto nadaje się tylko do kasacji. Aby nie stracić na takim wypadku, warto odpowiednio wcześniej zainwestować w ubezpieczenie gap. Jest ono także bardzo potrzebne w wielu innych przypadkach, gdy przykładowo kupując nowe auto nie chcemy stracić na jego wartości.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe