Płatny Staż - Doradca Finansowy - CLS.PL Leasing Kredyt, Ubezpieczenia. Finansowanie Fotowoltaiki
Płatny Staż – Doradca Finansowy
  • Płatny staż na stanowisko Doradcy Finansowego

Szukasz stażu lub pierwszej pracy? A może już gdzieś pracowałeś ale chcesz poszerzyć kwalifikacje. Jak tak to znakomicie się zgadza. Szukamy osób, które z czasem zasilą szeregi naszego zespołu. Nie przeszkadza nam to, że się uczysz, to jakie masz wykształcenie, czy też to, że nie masz doświadczenia. Zapytasz się pewnie:

  • Dlaczego warto?

Wszystkiego Cię nauczymy, pokażemy krok po kroku jak działać tak by pracować efektywnie i mieć wyniki. Zaprosimy do udziału w wielu prowadzonych obecnie u nas projektach i szkoleniach. Przekażemy wszystkie niezbędne narzędzia. Oferujemy pracę w biurze CLS lub możliwość pracy zdalnej po okresie stażu.

  • Twoje główne zadania:

Podczas odbywania stażu poprosimy Cię o poznanie oferowanych przez CLS narzędzi finansowych, promocję tej oferty w Internecie, i obsługę Klientów przekazywanych przez Twojego mentora.

  • Nasze minimalne oczekiwania to:

Podstawowa znajomość zagadnień z ekonomii, sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi, swoboda poruszania się w mediach społecznościowych,  minimum średnie doświadczenie, systematyczność, prawo jazdy.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, B2B. 

Wyślij swoje CV na adres kandydat@cls.pl

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz