Młody wiek leasingobiorcy – czy możliwy leasing?

Leasing dla młodych

Wielu młodych bardzo kreatywnych ludzi decyduje się na własną działalność gospodarczą. Nie zawsze jednak taka firma dysponuje odpowiednim wyposażeniem oraz wysokim kapitałem na start. Jedną z korzystnych form pozyskania źródła finansowania dla młodego przedsiębiorcy jest leasing samochodowy. Pozwala na zakup np. samochodu angażując niewielką kwotę naszych środków na opłatę wstępną bez szczególnego obciążenia naszych finansów. Młody wiek przedsiębiorcy to wiek do 25 roku życia. Oczywiście musi mieć skończone 18 lat.

Leasing dla młodych – wymagane dokumenty

  • aktualny wpis do ewidencji działalności gospodarczej,
  • zaświadczenie o numerze REGON,
  • zaświadczenie o numerze NIP,
  • ksero dowodu osobistego leasingobiorcy lub w przypadku spółki cywilnej ksero dowodów osobistych wspólników (seria, nr, zdjęcie, adres),
  • ksero dowodu osobistego poręczycieli, np. współmałżonków.

Lesing dla młodych – dokumenty (spółki cywilne)

  • Dokument NIP (VAT-5, NIP-4 lub potwierdzone przez Urzędu Skarbowy NIP-5, NIP-1, VAT-R) lub
  • Umowa spółki cywilnej lub świadczenie o dacie powstania spółki,

Opłata wstępna dla młodego przedsiębiorcy poniżej 25 lat

  • Minimalna opłata wstępna 15%

Możliwa jest mniejsza opłata wstępna.(min 1%) W tym przypadku leasingobiorca musi mieć poręczyciela który ukończył 25 lat.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe