Leasing dla klientów indywidualnych - sprawdź najlepszą ofertę leasingu od CLS.PL
Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing przez wiele lat był popularnym rozwiązaniem przede wszystkim wśród firm. Była to dogodna metoda zakupu samochodu, który miał służyć przedsiębiorstwu. Wiele firm, w tym CLS, zdecydowało się jednak udostępnić to rozwiązanie klientom indywidualnym. Czy to lepsze od tradycyjnego kredytu?

Czym jest leasing dla klientów indywidualnych ?

Na początku należy jednak uświadomić sobie, czym tak naprawdę jest leasing. To bez wątpienia atrakcyjna alternatywa dla kredytu gotówkowego przy zakupie samochodu. Koszty leasingu w dobrej i sprawdzonej firmie mogą okazać się niższe, niż te oferowane przez banki. Formalnym właścicielem pojazdu, do momentu spłaty ostatniej raty, będzie firma leasingowa. Co istotne, figuruje ona również w dowodzie rejestracyjnym auta, do chwili wykupienia go na własność.

 

leasing konsumencki kalkulator

Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing dla klientów indywidualnych – jakie trzeba spełnić warunki?

Od jakiegoś czasu, banki dość wnikliwie prześwietlają swoich klientów. Często okazuje się, że uzyskanie kredytu w niezbędnej wysokości może być trudne. Do tego dochodzi marża, dodatkowe oprocentowanie i inne, często ukryte opłaty. W przypadku leasingu cała procedura wygląda nieco inaczej. Przede wszystkim, korzystając z usług CLS, klient ma pewność ograniczenia wszelkich formalności do minimum. Większością spraw związanych z dokumentacją zajmie się firma. Leasing dla klientów indywidualnych to jednak znacznie więcej. To również korzystne warunki uzyskania ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Poza tym, nie istnieją ograniczenia co do marki i typu pojazdu. Można wybrać samochód osobowy, dostawczy, a nawet motocykl. Nie musi być to również nowy sprzęt. Istnieje możliwość wzięcia w leasing używanych pojazdów. Wiele firm posiada różnych partnerów biznesowych w wielu branżach. Dzięki temu, można zaoszczędzić na przeglądach czy naprawach samochodu. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że leasing nie obciąża historii kredytowej, a tym samym nie ma wpływu na zdolność kredytową.

Kalkulator leasingowy – sprawdź warunki

Przed ostatecznym wyborem opcji, warto poradzić się specjalistów. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami CLS, którzy chętnie przybliżą warunki uzyskania leasingu oraz obliczą jego całkowity koszt.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą: leasing samochodów, leasing konsumencki, leasing samochodów dostawczych, leasing dla firm.

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz