Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing przez wiele lat był popularnym rozwiązaniem przede wszystkim wśród firm. Była to dogodna metoda zakupu samochodu, który miał służyć przedsiębiorstwu. Wiele firm, w tym CLS, zdecydowało się jednak udostępnić to rozwiązanie klientom indywidualnym. Czy to lepsze od tradycyjnego kredytu?

Czym jest leasing dla klientów indywidualnych ?

Na początku należy jednak uświadomić sobie czym tak naprawdę jest leasing. To bez wątpienia atrakcyjna alternatywa dla kredytu gotówkowego podczas kupna samochodu. Koszty leasingu w dobrej i sprawdzonej firmie mogą okazać się niższe, niż te oferowane przez banki. Formalnym właścicielem pojazdu, do momentu spłaty ostatniej raty, będzie firma leasingowa. Co istotne, figuruje ona również w dowodzie rejestracyjnym auta, do chwili wykupienia go na własność.

 

leasing konsumencki kalkulator

Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing dla klientów indywidualnych – jakie warunki trzeba spełnić?

Od jakiegoś czasu, banki dość wnikliwie prześwietlają swoich klientów. Często okazuje się, że uzyskanie kredytu o niezbędnej wysokości może być trudne. Do tego dochodzi marża, dodatkowe oprocentowanie i inne, często ukryte opłaty. W przypadku leasingu cała procedura wygląda nieco inaczej. Przede wszystkim, korzystając z usług CLS, klient ma pewność ograniczenia wszelkich formalności do minimum. Większością spraw związanych z dokumentacją zajmie się firma. Leasing dla klientów indywidualnych to jednak znacznie więcej. To również korzystne warunki uzyskania ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Poza tym, nie istnieją ograniczenia co do marki i typu pojazdu. Można wybrać samochód osobowy, dostawczy, a nawet motocykl. Nie musi być to również nowy sprzęt. Istnieje możliwość wzięcia w leasing używanych pojazdów. Wiele firm posiada różnych partnerów biznesowych, w wielu branżach. Dzięki temu, można zaoszczędzić na przeglądach czy naprawach samochodu. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że leasing nie obciąża historii kredytowej, a tym samym nie ma wpływu na zdolność kredytową.

Kalkulator leasingowy – sprawdź warunki

Przed ostatecznym wyborem opcji, warto poradzić się specjalistów. Zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielami CLS, którzy chętnie przybliżą warunki uzyskania leasingu oraz obliczą jego całkowity koszt.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.