Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing przez wiele lat był popularnym rozwiązaniem przede wszystkim wśród firm. Była to dogodna metoda zakupu samochodu, który miał służyć przedsiębiorstwu. Wiele firm, w tym CLS, zdecydowało się jednak udostępnić to rozwiązanie klientom indywidualnym. Czy to lepsze od tradycyjnego kredytu?

Czym jest leasing dla klientów indywidualnych ?

Na początku należy jednak uświadomić sobie, czym tak naprawdę jest leasing. To bez wątpienia atrakcyjna alternatywa dla kredytu gotówkowego przy zakupie samochodu. Koszty leasingu w dobrej i sprawdzonej firmie mogą okazać się niższe, niż te oferowane przez banki. Formalnym właścicielem pojazdu, do momentu spłaty ostatniej raty, będzie firma leasingowa. Co istotne, figuruje ona również w dowodzie rejestracyjnym auta, do chwili wykupienia go na własność.

 

leasing konsumencki kalkulator

Leasing dla klientów indywidualnych

Leasing dla klientów indywidualnych – jakie trzeba spełnić warunki?

Od jakiegoś czasu, banki dość wnikliwie prześwietlają swoich klientów. Często okazuje się, że uzyskanie kredytu w niezbędnej wysokości może być trudne. Do tego dochodzi marża, dodatkowe oprocentowanie i inne, często ukryte opłaty. W przypadku leasingu cała procedura wygląda nieco inaczej. Przede wszystkim, korzystając z usług CLS, klient ma pewność ograniczenia wszelkich formalności do minimum. Większością spraw związanych z dokumentacją zajmie się firma. Leasing dla klientów indywidualnych to jednak znacznie więcej. To również korzystne warunki uzyskania ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Poza tym, nie istnieją ograniczenia co do marki i typu pojazdu. Można wybrać samochód osobowy, dostawczy, a nawet motocykl. Nie musi być to również nowy sprzęt. Istnieje możliwość wzięcia w leasing używanych pojazdów. Wiele firm posiada różnych partnerów biznesowych w wielu branżach. Dzięki temu, można zaoszczędzić na przeglądach czy naprawach samochodu. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że leasing nie obciąża historii kredytowej, a tym samym nie ma wpływu na zdolność kredytową.

Kalkulator leasingowy – sprawdź warunki

Przed ostatecznym wyborem opcji, warto poradzić się specjalistów. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami CLS, którzy chętnie przybliżą warunki uzyskania leasingu oraz obliczą jego całkowity koszt.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą: leasing samochodów, leasing konsumencki, leasing samochodów dostawczych, leasing dla firm.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe