Konkurs dla partnerów biznesowych CLS - CLS.PL
Konkurs dla partnerów biznesowych CLS

Ruszamy z konkursem. “Mój biznes, moja największa duma.” Weź udział i wygraj Tablet Galaxy TAB4.

CLS to ludzie, którzy tworzą produkty. Produkty mające za zadanie dostarczyć finansowanie na zakup samochodu lub konkretnej maszyny. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować konkurs w którym to nasi Klienci mogą wygrać tablet, ale i Wy ich opiekunowie może wesprzeć ich w nakłonieniu do wzięcia udziału w konkursie i jednocześnie też wygrać DRUGI TABLET.

Ale o co konkretnie chodzi?

Zadaniem Klienta jest przesłanie nam zdjęcia pojazdu lub maszyny – sfinansowanej przez CLS – w trakcie pracy. Może to być zdjęcie samochodu dostawczego, który akurat przewozi jakieś towary, traktora koszącego zboże, czy innych drobnych maszyn w trakcie ich użytkowania.

Jeżeli nakłonicie Państwo Klienta do zrobienia takiego zdjęcia, wspólnie je zrobicie i prześlecie do nas kopię tego zdjęcia weźmiecie udział w losowaniu nagrody.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

  1. Uczestnikiem konkursu jest partner biznesowy CLS, którego Klient sam, lub wspólnie z partnerem biznesowym CLS zrobił zdjęcie przedmiotu sfinansowanego przy pomocy CLS.
  2. Zdjęcie sfinansowanego przedmiotu (maszyny/pojazdu) powinno przedstawiać finansowany przedmiot w trakcie jego pracy.
  3. Zdjęcie powinny być przesłane na adres mailowy konkurs@cls.pl i opatrzone danymi osobowymi partnera biznesowego oraz numerem umowy o finansowanie zawartej z CLS.
  4. Zdjęcia muszą być przesłane drogą mailową.
  5. Konkurs trwa w okresie od 04.04 do 04.07 2016 r.
  6. Wyboru zwycięzcy dokona Komisja na podstawie otrzymanych zdjęć poprawnie opatrzonych danymi osobowymi i załącznikiem.
  7. Nagrodę w konkursie stanowi tablet Galaxy Tab 4
  8. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w terminie dwóch tygodni od zakończenia konkursu drogą mailową.

Bezpłatna oferta

Oferta dla Ciebie w 30 minut.

Nie możesz uwierzyć?

Sprawdź nas teraz