Konkurs dla partnerów biznesowych CLS

Ruszamy z konkursem. “Mój biznes, moja największa duma.” Weź udział i wygraj Tablet Galaxy TAB4.

CLS to ludzie, którzy tworzą produkty. Produkty mające za zadanie dostarczyć finansowanie na zakup samochodu lub konkretnej maszyny. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować konkurs w którym to nasi Klienci mogą wygrać tablet, ale i Wy ich opiekunowie może wesprzeć ich w nakłonieniu do wzięcia udziału w konkursie i jednocześnie też wygrać DRUGI TABLET.

Ale o co konkretnie chodzi?

Zadaniem Klienta jest przesłanie nam zdjęcia pojazdu lub maszyny – sfinansowanej przez CLS – w trakcie pracy. Może to być zdjęcie samochodu dostawczego, który akurat przewozi jakieś towary, traktora koszącego zboże, czy innych drobnych maszyn w trakcie ich użytkowania.

Jeżeli nakłonicie Państwo Klienta do zrobienia takiego zdjęcia, wspólnie je zrobicie i prześlecie do nas kopię tego zdjęcia weźmiecie udział w losowaniu nagrody.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

  1. Uczestnikiem konkursu jest partner biznesowy CLS, którego Klient sam, lub wspólnie z partnerem biznesowym CLS zrobił zdjęcie przedmiotu sfinansowanego przy pomocy CLS.
  2. Zdjęcie sfinansowanego przedmiotu (maszyny/pojazdu) powinno przedstawiać finansowany przedmiot w trakcie jego pracy.
  3. Zdjęcie powinny być przesłane na adres mailowy konkurs@cls.pl i opatrzone danymi osobowymi partnera biznesowego oraz numerem umowy o finansowanie zawartej z CLS.
  4. Zdjęcia muszą być przesłane drogą mailową.
  5. Konkurs trwa w okresie od 04.04 do 04.07 2016 r.
  6. Wyboru zwycięzcy dokona Komisja na podstawie otrzymanych zdjęć poprawnie opatrzonych danymi osobowymi i załącznikiem.
  7. Nagrodę w konkursie stanowi tablet Galaxy Tab 4
  8. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w terminie dwóch tygodni od zakończenia konkursu drogą mailową.
Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.