Finansowanie nowych samochodów

Zakup auta w leasingu 

Chcielibyśmy zaoferować naszym Klientom zakup fabrycznie nowych (z pełną gwarancją) samochodów osobowych i dostawczych wybranych marek w okazyjnych cenach. Oferta ta jest na bieżąco aktualizowana i zawiera wyłącznie najatrakcyjniejsze oferty zakupu pojazdu w danym momencie. Skontaktuj się również jeśli masz w planach finansowanie samochodu z zagranicy

Zakup auta w leasingu – oferta

  • zakup fabrycznie nowego pojazdu z pełna gwarancją serwisową,
  • zakup konkretnych modeli samochodów wybranych marek w określonej specyfikacji i wyposażeniu dostępnych w każdej chwili  bez potrzeby ich wcześniejszego zamawiania,
  • zakup wymarzonego pojazdu w atrakcyjnej cenie często znacznie niższej niż w najbliższym salonie samochodowym,
  • natychmiastowy odbiór pojazdu (wszystkie oferowane przez nas pojazdy są dostępne do natychmiastowego odbioru),
  • skorzystanie z wybranych specjalnych ofert finansowania: np. kredyt 50/50, Leasing 3 Lekkie Raty

Jesteś nową firmą? Nic nie stoi na przeszkodzie – leasing dla nowych firm kalkulator obliczy ile będzie wynosiła miesięczna rata leasingu.

Wszelkie formalności związane z zakupem i sfinansowaniem nowego samochodu z oferty CLS można załatwić:

  • zdalnie telefonicznie i za pośrednictwem Internetu,
  • w jednym z regionalnych biur handlowych naszej firmy, których wykaz znajdziecie na stronie internetowej,
  • za pośrednictwem jednego z kilkudziesięciu mobilnych Doradców w wielu różnych miastach w Polsce.

Na odbiór zakupionego samochodu zaprosimy Państwa do współpracujących z CLS Dealerów. Istnieje także możliwość dostarczenia zakupionego pojazdu bezpośrednio we wskazane miejsce. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą: leasing samochodów, leasing konsumencki, leasing samochodów dostawczych, leasing dla firm.

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe