Dopłata do odszkodowania z OC – nowy produkt w ofercie CLS

CLS wprowadza nową usługę polegającą na bezpłatnej weryfikacji rzetelności rozliczenia szkody komunikacyjnej z OC sprawcy.

Znacząca większość odszkodowań wypłacanych gotówkowo za szkody częściowe z OC pojazdu sprawcy jest wypłacana nieprawidłowo (tj. w wysokości znacząco niższej niż faktyczna wartość szkody). Nie oznacza to wcale, że Klienci są świadomi tego faktu, bo wypłacone (szybko i w gotówce) odszkodowanie niejednokrotnie pozwala na naprawienie pojazdu w zaprzyjaźnionym warsztacie lub „domowym sposobem” po kosztach niższych od uzyskanego odszkodowania.

Dlatego też proponujemy szybką i bezpłatną weryfikację wysokości uzyskanego odszkodowania, a w przypadku jego zaniżenia oferujemy dopłatę dla Klienta – w ramach nowo wprowadzonego produktu do oferty CLS: Dopłata do odszkodowania z OC.

ulotka_interaktywna

Pobierz formularz weryfikacji szkody z OC

 

Skontaktuj się w sprawie oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

lub bezpośrednio

Anna Kaczanowska
Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

tel.kom.: +48 665 800 832
anna.kaczanowska@cls.pl

Targi Kielce - Agrotech

Targi Kielce – Agrotech

W dniach od 27 do 29 marca nasza firma uczestniczyła w Targach Agrotech. Targi odwiedziło prawie 62 tysiące osób, które mogło między innymi zapoznać się z ofertą naszej firmy na dedykowanym stoisku. Zapraszamy do fotorelacji.

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe