Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz
Wniosek on-line

Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy
Kalkulator kredytowy/leasingowy Strefa partnera
Zapytanie

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Infolinia

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101
Formularz kontaktowy

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz

Posiadamy pięć biur handlowych w największych miastach to jest w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Opolu i Bydgoszczy. Na pozostałym terenie działa około 100 partnerów biznesowych. Dokładne dane adresowe, telefoniczne i mailowe do naszych oddziałów i przedstawicieli można sprawdzić w zakładce kontakt.

Skorzystałem z usług firmy CLS, ponieważ planowałem zakup samochodu firmowego. Już od pierwszych chwil zostałem potraktowany kompleksowo, a sprawy formalne zostały załatwione szybko. Na bieżąco miałem kontakt z moim osobistym doradcą i mogłem w każdej chwili zapytać się o konkretną sprawę. Całość spraw związanych z finansowaniem była załatwiona szybko i sprawnie. Otrzymałem fachową obsługę w miłej atmosferze.

 


Chciałabym serdecznie podziękować firmie CLS za profesjonalne załatwienie spraw związanych z leasingiem maszyny potrzebnej do rozwoju prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa. Firma CLS to firma godna zaufania, która oferuje doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienie kosztów leasingu który brałem i przedstawiono mi najlepszą ofertę dopasowaną do moich możliwości i potrzeb.

 


Już drugi raz współpracowałem z firmą CLS (tym razem w sprawie kredytu samochodowego). Po raz drugi byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymałem sprawną i kompetentną obsługę z doradcą. Wszystkie niezbędne formalności zostały załatwione przez doradcę. Ja jedynie złożyłem jeden podpis w banku, by podpisać umowę.  Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz .

 

Współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa finansowego. Naszym celem jest efektywna współpraca dająca korzyści obu stronom. Wiemy jak wiele czasu i pracy wkładają nasi partnerzy w pozyskanie Klientów. Dlatego też dostarczamy im kompletne narzędzia mające na celu usprawnienie pracy. Jesteśmy z partnerami na każdym etapie przyznania finansowania dla Klienta.

Jesteśmy jednym z największych niezależnych doradców finansowych na rynku. Od ponad 13 lat zdobywamy doświadczenie i pomagamy Klientom dobrać optymalny sposób finansowania zakupu potrzebnego im w działalności środa trwałego. Rozwijamy naszą sieć sprzedaży, podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, rozszerzamy naszą ofertę. Co najważniejsze codziennie rozwijamy się by móc oferować coraz to lepsze rozwiązania.

  • 15 lat działalności
  • 5 biur handlowych
  • 28 tys zadowolonych klientów
  • ponad 100 miejsc z naszą ofertą
  • 12 specjalistów w siedzibie firmy
  • 8 branży w których się specjalizujemy