Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz
Wniosek on-line

Kalkulator kredytowy/leasingowy Strefa partnera
Zapytanie

Infolinia

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

obrazekSpecjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Miejsce pracy: Wrocław, Opole, Bydgoszcz, Warszawa, Kraków

Poszukujemy osób:

  • z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • z umiejętnością nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • komunikatywnych z pozytywnym nastawieniem,
  • zaangażowanych, skrupulatnych, samodzielnych,
  • znających rynek ubezpieczeń majątkowych.

Jeżeli więc:

  • Posiadasz powyższe cechy,
  • Masz ambicję osiągać ponadprzeciętne dochody i mieć satysfakcję z tego co robisz.
  • Wyślij swoją aplikację (list motywacyjny, życiorys ze zdjęciem)

Głównie zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

  • obsługa klientów i sprzedaż polis w oddziale,
  • pozyskiwanie klientów na rynku lokalnym, budowanie własnej bazy klientów,
  • realizacja zapytań związanych z ubezpieczeniami,
  • ewidencja i rozliczanie produkcji.

W zamian otrzymasz:

  • wynagrodzenie podstawowe,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
  • telefon komórkowy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowego projektu od podstaw,
  • pracę w stabilnej działającej od 14 lat i dynamicznie rozwijającej się firmie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Aplikuj do jednego z naszych biur. Wyślij aplikację:

Opole

Wrocław

Kraków

Bydgoszcz

Warszawa

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.