Wypełnij wniosek on-line.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zobacz jakie to proste!

wniosek on-line kredytowy wniosek on-line leasingowy

Masz pytania?
Zadzwonimy do Ciebie!

Zadzwoń do nas między 8:00-16:00

/+48/ 801 002 101

Napisz do nas.
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz
Wniosek on-line

Kalkulator kredytowy/leasingowy Strefa partnera
Zapytanie

Infolinia

Dyrektor Regionu

AAEAAQAAAAAAAAIeAAAAJDJiZjY4MjZiLWE0ZTgtNGY4Ny04N2VmLTZlNDk2YzY5NjNkYgDyrektor Regionu (sieć sprzedaży zewnętrznej)

Miejsce pracy: obszar 1/3 kraju (Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz)

Jeżeli kochasz sprzedaż, ludzie Cię lubią, na dodatek zarządzałeś ludźmi, umiesz i potrafisz dzielić wiedzę, lubisz niezależność w działaniu to prawdopodobnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym/menadżerskim
  • gotowości do permanentnego rozwijania sieci sprzedaży!
  • Praktycznej znajomości rynku finansowego
  • Umiejętności określania i realizowania zadań priorytetowych w pracy
  • wyższego wykształcenie
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • biegłej znajomości pakietu MS Office
  • prawa jazdy kategorii B
  • gotowości do częstych podróży służbowych

Główne obowiązki:

  • zarządzanie istniejącą siecią sprzedaży i jej stały, zaplanowany rozwój
  • planowanie i kontraktowanie sprzedaży z siecią zewnętrzną oraz jej kontrola
  • wsparcie i motywowanie partnerów w poszukiwaniu szans na sprzedaż
  • raportowanie efektów pracy

Oferujemy:

  • pracę w systematycznie rozwijającej się, stabilnej instytucji finansowej
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • realny wpływ na kształtowanie przyszłości firmy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • samochód służbowy + narzędzia potrzebne w pracy

Zainteresowane osoby prosimy i przesłanie oferty na adres zawierającej list motywacyjny ze zdjęciem oraz CV. Oferty bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Aplikuj do jednego z naszych biur. Wyślij aplikację:

Wrocław

Bydgoszcz

Warszawa

news-img

Urodziny firmy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy 14 rok współpracy z Państwem. Przez ten okres rozwinęliśmy nasza ofertę produktową i sieć sprzedaży. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Cieszymy się, że możemy być z Wami i doradzać w podejmowaniu decyzji finansowych.

Nowy produkt leasingowy MULTI AUTO

Informujemy, iż w maju wprowadziliśmy nowy produkt MULTI AUTO. Przedmiotami finansowania w ofercie są wyłącznie samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t dmc. Leasingobiorcy to podmioty gospodarcze i konsumenci indywidualni. Okresy leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wpłaty wstępne od 10% do 45%.

Nowy produkt kredytowy POŻYCZKA

W maju wprowadziliśmy nowy produkt „Pożyczka” przeznaczony na zakup i refinansowanie pojazdu. Kredyt przeznaczony jest tylko dla przedsiębiorców. Okres kredytowania aż do 84 miesięcy. Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.